357 Dywany

Loading...

Dywany o płaskim splocie

document.querySelectorAll("article.product").forEach(function(t){let e=t.querySelectorAll(".variation-item"),a=t.querySelectorAll(".product-list-item");e.length>0&&e.forEach(function(t){t.addEventListener("click",function(){e.forEach(function(e){e.dataset.id===t.dataset.id?e.classList.add("active"):e.classList.remove("active")}),a.forEach(function(e){e.dataset.id===t.dataset.id?e.classList.add("active"):e.classList.remove("active")})})})});

Dywany tkane na płasko – idealne rozwiązanie do salonu i jadalni

Dywan tkany na płasko to doskonałe rozwiązanie do wyposażenia salonu i jadalni. Przekonuje wysoką jakością materiału i wykonania, jest trwały, wytrzymały i łatwy w pielęgnacji w życiu codziennym. Tutaj w sklepie znajdziesz modele wysokiej jakości, która oferuje również mocne kolory i piękne wzory. Dzięki temu dywan tkany na płasko przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu. Poniżej możesz dowiedzieć się więcej o naszym wyborze modeli o  płaskim splocie.

Dywany tkane płasko – zalety dywanów z krótkim włosiem

Dywany o płaskim splocie to dywany, które nie mają włosia lub są z krótkim włosiem. Tekstura powierzchni waha się od gładkiej do bardzo strukturalnej. Nasza oferta dywanów tkanych na płasko obejmuje również dywany kilimowe. Te solidne i wytrzymałe dywany mogą być używane po obu stronach. Włosie dywanów o splocie płaskim ma maksymalną długość 1,5 cm, co oznacza, że ​​dywan jest szczególnie łatwy w pielęgnacji i może być używany w każdym pomieszczeniu. Włókna dywanu bardzo trudno wchłaniają płyny, dlatego wiele zabrudzeń można łatwo zetrzeć. Kolejną zaletą naszych dywanów tkanych na płasko jest to, że mogą wiązać kurz domowy we włosiu. Może to być szczególnie korzystne dla osób z alergią .Ponadto te dywany z krótkim włosiem stanowią doskonałą izolację odgłosów kroków, dzięki czemu można znacznie zredukować irytujący, codzienny hałas. Czy masz zwierzęta? Również w tym przypadku nasze dywany o splocie płaskim punktują. Z jednej strony ze względu na wspomnianą wcześniej łatwą pielęgnację dywanu, az drugiej strony pazury Twoich wiernych towarzyszy nie mogą tak łatwo zaplątać się w włosie.

Z czego wykonane są dywany tkane na płasko?

Dywan tkany na płasko jest wykonany z bawełny, poliamidu lub nowej wełny. Dywany bawełniane dzięki swoim naturalnym włóknom tworzą przyjemny klimat w pomieszczeniu. Zapewniają przyjemny i miękki komfort chodzenia. Dywany działają również termoregulująco, pochłaniając i odprowadzając wilgoć. Dywany wykonane z poliamidu lub nylonu imponują wysoką sprężystością i są odporne na zabrudzenia. Włókna syntetyczne są łatwe w czyszczeniu i są dobrym wyborem, zwłaszcza dla alergików. Wełniane dywany tworzą przytulną atmosferę. Ponadto włókna wełny są niewrażliwe na punkty nacisku, ponieważ mogą się ponownie rozciągać i kurczyć. Jeśli dywan wełniany jest tkany na płasko, jest również dźwiękochłonny i antystatyczny. Odkryj również dywaniki o płaskim splocie z tkanin mieszanych.

 • Bawełna
 • poliamid
 • dziewicza wełna
 • tkanina mieszana
   

Łatwe łączenie: Te dywany pasują do Twojego stylu życia

Twarda powierzchnia płasko tkanych dywanów umożliwia tworzenie szerokiej gamy                                           nietypowych wzorów. Jednokolorowe dywany stanowią kolorowe akcenty, ale nadal wyglądają stylowo i dyskretnie. Jasne kolory, takie jak beżowy dywan o płaskim splocie, tworzą ładny kontrast z ciemnym pokojem. Jeśli dywan o płaskim splocie jest kolorowy, to również czyni go bardzo popularnym. Szczególnie popularne są modele w kratę lub we wzory kwiatowe. Kolorowe dywany przyciągają wzrok w salonie i jadalni. Kolejną wizualną atrakcją są płasko tkane dywany w orientalnym stylu. Czekają na Ciebie w szerokiej gamie wzorów, kolorów i kształtów. Szczególnie popularne są ciemnoczerwone i brązowe odcienie z orientalnymi i zakrzywionymi ornamentami. Bardzo popularne są również kombinacje kolorów niebieskiego, żółtego, zielonego i pomarańczowego.

Designerskie płaskie sploty w wielu kolorach i wzorach

Tutaj w sklepie znajdziesz nowoczesne i wysokiej jakości dywany tkane na płasko w pierwszorzędnej jakości. Wytrzymałe i łatwe w pielęgnacji dywany oferują elegancki wygląd. Różnorodność kolorów i wzorów zapewnia pewne coś z wizualnego punktu widzenia. Mamy odpowiednie modele dla każdego stylu wyposażenia. Czy dywan tkany na płasko powinien być okrągły? Bez problemu! Istnieje również duży wybór pod względem kształtu i rozmiaru, jak na przykład okrągłe dywany o płaskim splocie. Ty również możesz polegać na dywanie o płaskim splocie z naszej oferty i korzystać z dużego wyboru, wysokiej jakości i niskich cen.

Dywan Flatweave - materiały i produkcja

Im ciaśniej tkany jest dywan o płaskim splocie, tym drobniejszy jest dywan i tym bardziej szczegółowe wzory można na nim odtworzyć. Wełna dziewicza jest najczęściej używana do naszych dywanów o splocie płaskim. Nowy wełniany dywan to przyjemnie miękki i ciepły dodatek do podłóg. Jednocześnie dywan z nowej wełny jest wytrzymały i trwały. Jeśli przyjrzysz się naszym dywanom o splocie płaskim, przekonasz się również, że nowa wełna może być przetwarzana bardzo elegancko. Jednak inne wełny są również używane.

Dywany tkane płasko – kolorowe połączenie kolorów i żywych wzorów

W Morgenland Rugs znajdziesz wśród naszych nowoczesnych dywanów zarówno jednokolorowe dywany o płaskim splocie w szerokiej gamie kolorystycznej – od beżu przez czerwień do różu – jak również dywany z żywymi i stylowymi wzorami. Dywan kilim w kolorze brązowym lub beżowym bardzo dobrze uzupełni Twoje nowoczesne wnętrze. Brąz i beż to kolory ciepłe, domowe, uziemiające i wyciszające. Brązowe i beżowe dywany stały się w ostatnich latach naprawdę przyciągające wzrok i można je dziś znaleźć w wielu nowoczesnych obiektach. Wprowadź kolory natury do swoich czterech ścian za pomocą tkanego dywanu w świeżej zieleni. Oprócz kolorowych dywanów mamy również dywany w kolorze czarnym i białym. Nadaj swojemu wnętrzu skromny i dyskretny akcent za pomocą białego dywanu z krótkim włosiem lub wybierz elegancko wyglądający dywan tkany w czerni.

Jednak luksusowe dywany nie składają się z pojedynczych eleganckich odcieni, ale z ich wzajemnego oddziaływania. Kolory czarny i biały pokrywają większość pokoi, beżowe i brązowe odcienie uzupełniają luksusowe wyposażenie. Jednak mieszanki kolorystyczne nadają się również do mieszkań urządzonych w stylu orientalnym . W tych pokojach wiele ciemnych odcieni brązu łączy się z jasnymi beżami i niektórymi odcieniami czerni i bieli.

Oprócz jednokolorowych dywanów o splocie płaskim oferujemy również różnorodne wzory tego typu dywanów. Od dywanów w kratkę, dywanów wyłożonych kafelkami, po dywany z motywami o różnych kształtach na gładkim tle lub w plecionej ramie. W naszym sklepie internetowym znajdziesz duży wybór wzorów.

Zwykłe kształty naszych płaskich dywanów - odpowiedni krój do każdego wnętrza

Oferujemy nasze dywany tkane na płasko we wszystkich popularnych formach. Dużą popularnością cieszą się dywany prostokątne, które są dostępne z jednej strony jako dywany kwadratowe , az drugiej strony jako wąskie, długie „ zabiegowe ”.  W ofercie są również dywany okrągłeowalne .

Dywany tkane na płasko do Twojego wnętrza - Wzbogacenie każdego mieszkania

Nasze płasko tkane dywany dopełnią stylowo twoje wnętrze w każdym pokoju. Dywan kilim z krótkim włosiem pasuje do prawie każdego pomieszczenia. Dywany o płaskim splocie są przytulnym dodatkiem pod stołem w salonie, jako dywan w sypialni lub przyciągają wzrok w rustykalnej jadalni. Dywany o płaskim splocie nadają się do miejsc o dużym natężeniu ruchu, w których używane są również krzesła lub meble. Jeśli potrzebujesz wytrzymałego dywanu, który może być używany w miejscach o dużym natężeniu ruchu, a także jest łatwy w pielęgnacji , dobrym wyborem są dywany tkane na płasko.

Przewodnik - Dywany tkane płasko

Jakość naszych płasko tkanych dywanów - Przekonani o naszej jakości

Każdy z naszych dywanów poddawany jest starannej kontroli jakości i ocenie. Dopiero po pomyślnych testach nasze dywany trafiają do działu sprzedaży. Możesz bez obaw kupić dywan o płaskim splocie i zwrócić go bezpłatnie w ciągu 31 dni, jeśli Ci się nie spodoba.

Leksykon dywanów - Wszystkie informacje o dywanach tkanych na płasko

Jesteś ciekawy i potrzebujesz więcej informacji na temat oferowanych przez nas dywanów? W naszym słowniku dywanów znajdziesz między innymi odpowiedzi na takie pytania jak:

 

 • „Czy jest dywan tkany na płasko 200x300?”
 • „Jaki wzór mają dywany tkane na płasko?”
 • „Jaki materiał jest preferowany na dywany tkane na płasko?”
 • „Z jakiego regionu pochodzą dywany tkane na płasko?”
 • „Jakie są cechy dywanów tkanych na płasko?”

Dywany tkane płasko - użyte materiały

Aby nasze dywany o splocie płaskim spełniały Twoje wymagania dotyczące komfortu, w dziale Materiały znajdziesz przegląd materiałów, których używamy . Wełna jest powszechnie używana, ale każdy dywan wełniany może być wykonany z różnych rodzajów wełny.

Wyszukiwarka dywanów i planowanie pokoju — odpowiedni dywan do każdego pokoju

Jeśli nie masz konkretnego pomysłu, który dywan o płaskim splocie będzie odpowiedni do danego pomieszczenia, powinieneś zajrzeć do naszego narzędzia do planowania pomieszczeń. Otrzymasz tam dokładne instrukcje, jak ułożyć płasko tkane dywany w saloniejadalnisypialnipokoju dziecięcym czy przedpokoju .

Asortyment produktów - Szeroka gama naszych dywanów tkanych na płasko

W naszym asortymencie produktów można uzyskać szybki przegląd całego asortymentu dywanów o splocie płaskim. W naszym sklepie internetowym znajduje się duża liczba dywanów, które tylko czekają na znalezienie przez właściwego nabywcę. Różne kolekcje dywanów tkanych na płasko są tworzone od ponad 50 lat i obejmują dywany z różnych segmentów cenowych.

Dywany tkane na płasko stworzone dla Ciebie - Twój indywidualny dywan marzeń

Jeśli nie znalazłeś swojego wymarzonego dywanu w naszym asortymencie dywanów o splocie płaskim, proponujemy przesłanie nam bezpłatnego zamówienia produkcyjnego. Przetworzymy Twoją prośbę tak szybko, jak to możliwe i niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.

Płatność - Wygodnie zamów dywany o płaskim splocie przez Internet w Morgenland Carpets

Kup swój wymarzony dywan online i zapłać, korzystając z metody płatności, która Ci odpowiada. Oprócz zwykłych metod płatności, takich jak przelew bankowy z góry, karta kredytowa lub PayPal, oferujemy również płatność za pośrednictwem Amazon Pay, płatność gotówką przy odbiorze i płatność na nazwisko.

Czyszczenie i naprawa dywanów — jak czyścić nasze dywany o płaskim splocie

Z naszego bloga o czyszczeniu i naprawie dywanów dowiesz się, jak właściwie dbać o dywan o splocie płaskim i kiedy wymagana jest profesjonalna pielęgnacja .

Pytania i sugestie dotyczące dywanów Flatweave — przyjazna obsługa klienta

Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, nie wahaj się z nami skontaktować, nasza przyjazna obsługa klienta z przyjemnością przetworzy twoją prośbę i na pewno znajdzie odpowiednie rozwiązanie.

Lista kontrolna przed zakupem – bez obaw kupuj przez Internet dywan o splocie płaskim

 • Czy zmierzyłem najważniejsze obszary moich pomieszczeń?
 • Czy dobrze dobrałam rozmiar?
 • Czy kształt jest odpowiedni dla mojego obiektu?
 • Czy kolory i wzornictwo pasują do mojego wnętrza?
 • Czy wybrałem odpowiedni materiał okrywy?
 • Czy wybrałem 

Co jest płaski splot dywaniki wykonane?

Dywan tkany na płasko jest wykonany z bawełny, poliamidu lub nowej wełny. Dywany bawełniane dzięki swoim naturalnym włóknom tworzą przyjemny klimat w pomieszczeniu. Zapewniają wygodny i miękki komfort chodzenia. Dywany działają również termoregulująco, pochłaniając i odprowadzając wilgoć. Dywany wykonane z poliamidu lub nylonu imponują wysoką sprężystością i są odporne na zabrudzenia. Włókna syntetyczne są łatwe w czyszczeniu i są dobrym wyborem, zwłaszcza dla alergików. Wełniane dywany tworzą przytulną atmosferę. Ponadto włókna wełny są niewrażliwe na punkty nacisku, ponieważ mogą się ponownie rozciągać i kurczyć. Jeśli dywan wełniany jest tkany na płasko, jest również dźwiękochłonny i antystatyczny. Odkryj również dywany tkane na płasko z tkanin mieszanych.

 • Bawełna
 • poliamid
 • dziewicza wełna
 • tkanina mieszana 

Łatwe łączenie: Te dywany pasują do Twojego stylu życia

Twarda powierzchnia płasko tkanych dywanów umożliwia tworzenie szerokiej gamy nietypowych wzorów. Jednokolorowe dywany stanowią kolorowe akcenty, ale nadal wyglądają stylowo i dyskretnie. Jasne okazy, takie jak beżowy dywan o płaskim splocie, tworzą ładny kontrast z ciemnym pokojem. Jeśli dywan o płaskim splocie jest kolorowy, to również czyni go bardzo popularnym. Szczególnie popularne są modele w kratę lub we wzory kwiatowe. Kolorowe dywany przyciągają wzrok w salonie i jadalni. Kolejną wizualną atrakcją są płasko tkane dywany w orientalnym stylu. Czekają na Ciebie w szerokiej gamie wzorów, kolorów i kształtów. Szczególnie popularne są ciemno czerwone i brązowe odcienie z orientalnymi i zakrzywionymi ornamentami. Ale bardzo popularne są również kombinacje kolorów niebieskiego, żółtego, zielonego i pomarańczowego.

$(window).on('load',function () { const $btnReadMore = $('.description-section .read-more'); const $categoryDescription = $('.description-section'); $btnReadMore.on('click', function() { $categoryDescription.toggleClass('read-mode'); if ($categoryDescription.hasClass('read-mode')) { $btnReadMore.text("Ukryj"); } else { $btnReadMore.text("Czytaj więcej..."); } }); });