17 Dywany

Loading...

Dywaniki kwadratowe

document.querySelectorAll("article.product").forEach(function(t){let e=t.querySelectorAll(".variation-item"),a=t.querySelectorAll(".product-list-item");e.length>0&&e.forEach(function(t){t.addEventListener("click",function(){e.forEach(function(e){e.dataset.id===t.dataset.id?e.classList.add("active"):e.classList.remove("active")}),a.forEach(function(e){e.dataset.id===t.dataset.id?e.classList.add("active"):e.classList.remove("active")})})})});

Kwadratowe dywaniki

Kwadratowe dywaniki to wybór do ciasnych przestrzeni. Upiększą dla Ciebie nawet najmniejsze miejsce.

Kwadratowe dywany – kwestia stylu

Szczególną formą dywanu kanciastego jest dywan kwadratowy. Kwadrat jest fajną alternatywą dla klasycznego prostokąta i jest idealny do stworzenia przytulnej atmosfery. Kwadratowe dywany, dzięki równie długim bokom, zapewniają dobrą relację przestrzenną, tworząc centralne punkty i wyznaczając wizualne akcenty. W zależności od wybranego rozmiaru, koloru i materiału robią to mniej lub bardziej rzucająco. Sam kwadrat oznacza przejrzystość i porządek. Dzięki czterem bokom o równej długości jest doskonale wyważony i sprawia bardzo przyjemne ogólne wrażenie. Dzięki wyraźnym krawędziom tworzy określone granice iw ten sposób ułatwia strukturyzację pomieszczenia. Kto więc ma ochotę na symetrię i przejrzystość?a stylowa alternatywa dla klasycznych okrągłych i prostokątnych dywanów jest ważna, kwadratowy dywan to dobry wybór.

Duży wybór dywanów kwadratowych

Kwadratowe dywany to dobry sposób na eleganckie umeblowanie małych pomieszczeń. Zapewniają symetryczne ogólne wrażenie i stylowo wzbogacają pomieszczenia mieszkalne. Tutaj w sklepie znajdziesz dywany w kwadratowych kształtach w wielu różnych rozmiarach, kolorach i wzorach. Wszystkie modele przekonują wysoką jakością materiału i obróbki. Oferują przyjemny komfort chodzenia i okazały się łatwe w pielęgnacji, solidne i trwałe. Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat kwadratowych dywanów z naszej oferty.

Cechy kwadratowego dywanu

Kwadratowy kształt jest uważany za szczególnie wyraźny i harmonijny. Cztery równe krawędzie zapewniają estetyczny wygląd, który sprawdza się szczególnie w kwadratowych pomieszczeniach. Do takiego dywanu pasują również szerokie łóżka w sypialni czy okrągły stolik kawowy. Modele małych kwadratowych dywanów można szczególnie dobrze skoordynować z sofami, fotelami i lampami sufitowymi, aby stworzyć przytulny kącik do czytania. Oto zalety kwadratowych dywanów w skrócie:

  • symetryczny kształt
  • Modele wewnętrzne i zewnętrzne
  • można łączyć na wiele sposobów
  • szeroka gama kolorów i wzorów
     

Rozmiary, kolory i materiały DWA DO MOCY 

Handel oferuje kwadratowe dywany we wszystkich możliwych rozmiarach, kolorach i materiałach. Standardowe rozmiary wahają się od małych dywanów o wymiarach 50 x 50 centymetrów do dywanów o powierzchni czterech metrów kwadratowych i więcej. Kwadratowe dywany w naturalnych kolorach zachwycają prostą elegancją, jasnymi kolorami i efektownymi wzorami stanowią domowe akcenty. W zależności od przeznaczenia, dywany jutowe okazują się szczególnie praktyczne przy intensywnym użytkowaniu, natomiast jako dywany z długim włosiem zapewniają komfort i przyjemnie ciepłe chwile.

Kwadratowe dywany pasują do każdego pomieszczenia

Ponieważ charakter dywanów kwadratowych cechuje przejrzystość i porządek, stwarzają one idealne warunki do nadania pomieszczeniom struktury. W razie potrzeby odsłonięty kwadratowy dywan można wyraźnie odróżnić od otaczających go mebli. Jednak te wyraźne granice można łatwo przełamać, przeciągając meble na dywan i tworząc w ten sposób połączenie.

Szczególnie pokoje dzienne korzystają z właściwości strukturyzujących dywanów kwadratowych, a dzięki wysokiemu włosiu, kudłatemuflokati stają się ulubionym miejscem pobytu całej rodziny. W sypialni puszyste dywany są również szczególnie wygodne podczas chodzenia boso, kwadratowy dywan z miękkiego i wytrzymałego materiału zaprasza do zabawy, głośnego czytania i przytulania w pokoju dziecięcymKwadratowe dywaniki z juty i bawełny idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu lub w pomieszczeniach, w których nie da się uniknąć zabrudzeń. Dbają o kuchnię , łazienkę i przedpokój nie tylko dla stylowych akcentów, ale także dla czystości i higieny. Zmywalne i łatwe w pielęgnacji dywany z bawełny i włókien syntetycznych są więc bardzo popularne na balkonach i tarasach, a także w ogrodach zimowych.

Kwadratowe dywany: harmonia na placu

Dywany w kształcie kwadratu są kompaktowe i zajmują mało miejsca. Można je elastycznie układać i nadają się szczególnie do przytulnej części wypoczynkowej w salonie lub jadalni. W sklepie można znaleźć kwadratowe modele dywanów jako kompaktowe chodniki, a także ekspansywne dywany orientalne. Masz również wybór pomiędzy modelami z krótkim i długim włosiem. Oprócz dywanów wewnętrznych mamy również odpowiednie modele do użytku na zewnątrz. W taką formę dywanu można wyposażyć np. balkon lub ogród.

Kwadratowe dywany potrafią dopasować się do każdego stylu

Ze względu na swoją regularność kwadratowe dywany umiejętnie pasują do szerokiej gamy wzorów i stylów. Domagają się pewnej uwagi i stanowią własny element centralny . W naturalnych kolorach takich jak krembeżbrązszarość wyglądają bardzo przytulnie i wzbogacają naturalne wyposażenie, takie jak styl wiejskiej rezydencji. W delikatnych pastelowych odcieniach wyglądają powściągliwie i stylowo w skandynawskim otoczeniu. To samo dotyczy stylu vintage. Kwadratowe dywaniki w kolorze żółtym, pomarańczowym, czerwonym lub jabłkowo-zielonym dodają koloru nowoczesnym stylom wyposażenia, gdzie albo wspierają istniejącą koncepcję kolorystyczną, albo wzbogacają powściągliwe i zredukowane pokoje kolorowymi akcentami.

Wzorzyste i pomysłowe kwadratowe dywany

Tutaj w sklepie masz duży wybór dywanów w kształcie kwadratu. Znajdziesz proste i monochromatyczne dywany i chodniki, a także modele o skomplikowanych wzorach i przejściach kolorystycznych. Ponadto dostępne są próbki z krótkimi i długimi włóknami. W zależności od wystroju pomieszczenia można wybrać dywan z obszytym brzegiem lub frędzlami. Nowoczesne dywany oferują nie tylko kolorowe wzory, ale także wyczuwalne w dotyku wzory o różnej wysokości runa i fakturze. Ty również możesz polegać na wysokiej jakości, eleganckich i praktycznych dywanikach w kwadratowym kształcie. Skorzystaj z atrakcyjnych cen i szybkiej wysyłki w sklepie internetowym.

Stwórz swój ulubiony dywan z Morgenland

Nasz asortyment dywanów kwadratowych obejmuje zarówno ręcznie tkane dywany Gabbeh z czystej nowej wełny, jak i wyjątkowo drobno ręcznie tkane dywany Ziegler   , aż po cudownie miękkie wełniane dywany z łatwej w pielęgnacji wiskozy. Nasze ręcznie tkane gobeliny z wełny korkowej, które są bardzo precyzyjnie wykonane z około 500 000 węzłów, mają wspaniałe kolory. Dywany afgańskiedywany nepalskiedywany perskiedywany orientalne i różne dywany designerskie uzupełniają naszą szeroką ofertę.

Naszym zadaniem jest przekonać naszych klientów najwyższą możliwą jakością i wysoką jakością wykonania. Ponieważ zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem, szczegółowo odpowiadamy na wszystkie pytania i doradzamy w drodze do Twojego ulubionego modelu.

$(window).on('load',function () { const $btnReadMore = $('.description-section .read-more'); const $categoryDescription = $('.description-section'); $btnReadMore.on('click', function() { $categoryDescription.toggleClass('read-mode'); if ($categoryDescription.hasClass('read-mode')) { $btnReadMore.text("Ukryj"); } else { $btnReadMore.text("Czytaj więcej..."); } }); });