5480 Dywany

Loading...

Dywany Bijar

document.querySelectorAll("article.product").forEach(function(t){let e=t.querySelectorAll(".variation-item"),a=t.querySelectorAll(".product-list-item");e.length>0&&e.forEach(function(t){t.addEventListener("click",function(){e.forEach(function(e){e.dataset.id===t.dataset.id?e.classList.add("active"):e.classList.remove("active")}),a.forEach(function(e){e.dataset.id===t.dataset.id?e.classList.add("active"):e.classList.remove("active")})})})});

Dywany Bijar: królowie orientalnych dywanów o bogatej historii

Jeśli szukasz pięknego dywanu perskiego do umeblowania swojego salonu, dywany Bidjar z pewnością Cię zainteresują. Czekasz z wysoką jakością materiału i wykonania. W życiu codziennym okazują się trwałe, wytrzymałe i łatwe w pielęgnacji. Jeśli chodzi o wzornictwo, dywany te charakteryzują się odważnymi kolorami i różnorodnymi wzorami ryb, medalionów i kwiatów. Tutaj w sklepie znajdziesz nowoczesne i wysokiej jakości dywany Bidjar od wiodących marek producentów. Ręcznie tkane modele są dostępne w wielu różnych rozmiarach, formatach i wariantach wzorniczych. Tutaj dowiesz się więcej o właściwościach i zaletach dywanów Bidjar:

Warto wiedzieć o naszych dywanach Bidjar

Dywany Bijar pierwotnie pochodzą z zachodniego Iranu. Są to trwałe dywany o gęstym włosiu i dużej gęstości sęków od 250 000 do 600 000 na metr kwadratowy. Wzory kolorowych dywanów perskich są jednocześnie subtelne i różnorodne. Dywany Bijar zapewniają zachęcającą i domową atmosferę w każdym pokoju. W sypialni, salonie i jadalni dodadzą walorów dekoracyjnych i zapewnią przyjemny komfort chodzenia. Proponujemy kompaktowe i gustowne prowadnice oraz mostki do wyposażenia przedpokoju lub klatki schodowej. Gęsta wełna dywanów Bidjar jest odporna na zabrudzenia, dzięki czemu dywany te są dobrym wyborem do często używanych pomieszczeń. Odkryj modele Bidjar w prostokątnych, okrągłych i kwadratowych kształtach, a także z długim lub krótkim włosiem w sklepie.

Kup dywan Bidjar do swojego wnętrza

Dywany Bidjar świetnie prezentują się w każdym pomieszczeniu. Ponadczasowy orientalny design przetrwa trendy każdej epoki. Można je ustawić w niemal każdym pomieszczeniu, czy to w jasnym salonie , czy w przytulnej sypialni . Nawet plamy im nie przeszkadzają. Fantastyczne wzory sprawiają, że mniejsze plamy wydają się niewidoczne. W przeciwieństwie do grubych dywanów z długim włosiem , takich jak dywany typu shaggy, orientalny dywan Bidjar jest bardzo delikatny i ma krótkie włosie. Oznacza to, że dywany te można również przymocować do własnych ścian jako kosztowności.

Wprowadź kulturę orientalną do swojego domu i oddaj hołd kreatywności i wieloletniej ciężkiej pracy tkaczy.

Cena perskiego dywanu Bidjar jest zróżnicowana i jest inwestycją na przyszłość. Nie zniechęcaj się wysokimi kosztami. Dywany Classic Bijar zwracają swoje wydatki długą żywotnością. Przy regularnej pielęgnacji i czyszczeniu dywany mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie. Ponadto są stosunkowo stabilne cenowo i mają niską amortyzację, dzięki czemu można kupić dywan Bidjar bez obaw.

$(window).on('load',function () { const $btnReadMore = $('.description-section .read-more'); const $categoryDescription = $('.description-section'); $btnReadMore.on('click', function() { $categoryDescription.toggleClass('read-mode'); if ($categoryDescription.hasClass('read-mode')) { $btnReadMore.text("Ukryj"); } else { $btnReadMore.text("Czytaj więcej..."); } }); });