47 Dywany

Loading...

Dywany bawełniane

document.querySelectorAll("article.product").forEach(function(t){let e=t.querySelectorAll(".variation-item"),a=t.querySelectorAll(".product-list-item");e.length>0&&e.forEach(function(t){t.addEventListener("click",function(){e.forEach(function(e){e.dataset.id===t.dataset.id?e.classList.add("active"):e.classList.remove("active")}),a.forEach(function(e){e.dataset.id===t.dataset.id?e.classList.add("active"):e.classList.remove("active")})})})});

Dywaniki bawełniane

Bawełniany dywan stanowi stylowy i przytulny dodatek do każdego pomieszczenia, zapewniając zarówno wygodę pod stopami, jak i dodatkową warstwę szyku i zainteresowania dla wystroju. Dywany bawełniane są dostępne w szerokiej gamie kolorów, stylów, rozmiarów i wzorów, aby dopełnić wygląd Twojego pokoju. Dzięki szerokiej gamie niedrogich i wysokiej jakości dywanów bawełnianych z pewnością znajdziesz idealną wykładzinę podłogową do swojego domu.

Dywan bawełniany: wszechstronny i przyjazny dla środowiska

Bawełna była używana od wieków do wyrobu pięknych dywanów. Bawełna to naturalny i odnawialny surowiec, absolutnie przekonująca zaleta w czasach rosnącej świadomości ekologicznej i zrównoważonego rozwoju . Ręcznie tkane dywany wykonane w 100% z czystej bawełny mają szczególnie miękką powierzchnię, są stabilne, oddychające i łatwe w pielęgnacji. Nie przyciągają kurzu ani roztoczy, dlatego są odpowiednie dla alergików. Ponadto góra i dół tkanych dywanów są identyczne, co oznacza, że ​​można go używać obu stron.

Dywan bawełniany charakteryzuje się naturalnym wyglądem , który potrafi dopasować się do każdego pożądanego stylu umeblowania. Poza wysokim stopniem komfortu dywany bawełniane przekonują ogromnym wyborem różnych kształtów, kolorów, wzorów, struktur i rozmiarów.

Dywany bawełniane są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów, kolorów i wzorów

Wybór rozmiarów bawełnianych dywanów obejmuje zarówno małe dywany i chodniki o różnych długościach i szerokościach, jak i dywany o wymiarach 200 x 300 centymetrów. W handlu dostępne są kształtki okrągłeowalnekwadratowe i prostokątne w różnych grubościach - opcjonalnie z prostymi krawędziami lub ozdobnymi frędzlami. Ponieważ dywany bawełniane można łatwo farbować, wybór kolorów jest prawie nieograniczony. Czy biały, szary lub czarny, czy jaskrawoczerwony, pastelowy lub pstrokaty, czy geometryczne kształty, wzory futra czy design retro – dywany z bawełny nie mają sobie równych w swojej różnorodności. Jedną z cech dywanów bawełnianych jest to, że można je dopasować do różnych stylów dywanów. Pięknymi ornamentami i jasnymi kolorami przywodzą na myśl orientalne  dywany perskie , folklorystycznymi wzorami, ciepłymi kolorami, pomponami i frędzlami dywanów w stylu etnicznym oraz subtelnymi kolorami i wzorami dywanów w stylu skandynawskim .

Pielęgnacja bawełnianego dywanu jest bardzo łatwa

Pielęgnacja bawełnianego dywanika nie jest trudna, jeśli rozmiar jest odpowiedni, można go nawet prać w pralce – zawsze postępuj zgodnie z zaleceniami producenta. Regularny program pielęgnacji obejmuje usuwanie większych zabrudzeń odkurzaczem, wytrząsaniem lub wybijaniem. Płyny należy jak najszybciej wycierać suchą i chłonną ściereczką. Bardziej uporczywe plamy można usunąć specjalnym proszkiem do plam lub pianką czyszczącą. Należy wcześniej sprawdzić dywan pod kątem trwałości koloru na niewrażliwym obszarze. Fakt, że tkany dywanik bawełniany może być używany z obu stron sprawia, że ​​nieestetyczne plamy po prostu znikają i chronią przed jednostronnym zużyciem.

Dywany bawełniane również nie wymagają wiele pielęgnacji, ponieważ są bardzo elastyczne i stabilne . Nawet wgniecenia od mebli nie są w stanie im zaszkodzić i same znikają po krótkim czasie. Dywany bawełniane nie lubią być narażone na działanie wilgoci przez długi czas, dlatego podczas wycierania należy uważać, aby nie zamoczyć - jest to szczególnie ważne również na frędzle. Jeśli na dywanie widać już ślady brudu, w przypadku większych rozmiarów zaleca się oddanie go do czyszczenia profesjonalistom.

Odpowiedni dywan do każdego pokoju

salonie łatwy w pielęgnacji bawełniany dywan idealnie pasuje pod każdy stolik kawowy. Pośrodku pomieszczenia zwraca uwagę i nadaje mu strukturę. Ze względu na swoją niewrażliwość można go ustawić pod dowolnym stołem jadalnym i kuchennym. Różnorodność kolorów sprawia, że ​​jest to idealny dywan do pokoju dziecięcego . Tutaj oferuje cudownie miękką powierzchnię do zabawy, a nawet wybacza plamy z czekolady. Monochromatyczny dywan w sypialni obiecuje spokój i wygodę. W strefie wejściowej i korytarzu wita wchodzących i przekonuje jako chodnik o długości do trzech metrów, różnorodności kolorów i solidności. Bawełniany dywanik zmieści się nawet w łazience! Dodatkowo zapewnia dobrą izolację akustyczną w słabo wygłuszonych mieszkaniach na podłogach parkietowych, laminatowych i kamiennych .

Bawełniany dywan dopełni każdy styl umeblowania

Ze względu na różnorodność kształtów, kolorów i wzorów, bawełniany dywan można zintegrować z każdym stylem umeblowania. Zredukowane i nowoczesne wnętrze wygląda szczególnie elegancko z bawełnianym dywanem w stylowym szarym kolorze , a kolorowy dywan z frędzlami umiejętnie tworzy scenerię dla koncepcji mieszkalnej w stylu wiejskiej rezydencji. Dzięki pstrokatym paskom i wzorom oferuje kontrasty kolorystyczne ze zredukowanym umeblowaniem, w połączeniu czerni i bieli wygląda cudownie purystycznie.

Oferujemy bawełniane dywany w różnych kształtach, kolorach i stylach. Obejmują one od chodników po duże dywany – od dywanów monochromatycznych po kilimy z orientalnymi wzorami – od powściągliwych pastelowych tonów po jaskrawy fiolet. Dzięki naszym niedrogim dywanom z bawełny dajemy Ci dużą swobodę w projektowaniu Twojego domu. Z przyjemnością pomożemy Ci jakością i fachową wiedzą w poszukiwaniu twojego ulubionego asortymentu.

$(window).on('load',function () { const $btnReadMore = $('.description-section .read-more'); const $categoryDescription = $('.description-section'); $btnReadMore.on('click', function() { $categoryDescription.toggleClass('read-mode'); if ($categoryDescription.hasClass('read-mode')) { $btnReadMore.text("Ukryj"); } else { $btnReadMore.text("Czytaj więcej..."); } }); });