85 Dywany

Loading...

Fioletowe dywany

document.querySelectorAll("article.product").forEach(function(t){let e=t.querySelectorAll(".variation-item"),a=t.querySelectorAll(".product-list-item");e.length>0&&e.forEach(function(t){t.addEventListener("click",function(){e.forEach(function(e){e.dataset.id===t.dataset.id?e.classList.add("active"):e.classList.remove("active")}),a.forEach(function(e){e.dataset.id===t.dataset.id?e.classList.add("active"):e.classList.remove("active")})})})});

Dywany w kolorze fioletowym do wszystkich salonów

Fioletowy dywan jest uosobieniem subtelnej elegancji . Pomieszczeniom mieszkalnym nadaje się przytulną atmosferę, która wydaje się liniowa. Tradycyjne wzory lub nowoczesne projekty podkreślają indywidualną koncepcję mieszkania. Jeśli lubisz kontrasty, możesz zdecydować się na modny dywan w kolorze białym i fioletowym z elementami graficznymi. Fioletowe dywany orientalne z filigranowymi wzorami nadają salonowi tradycyjnej elegancji i ciepłej aury. Wszystkie nasze wysokiej jakości tekstylia domowe są dostępne w różnych rozmiarach. Znajdziesz odpowiedni bieżnik do wąskich pomieszczeń, takich jak korytarze lub duże dywany, które można wykorzystać w salonie , pracy lub w kolorowych pokoje dziecięce dla dodatkowej przytulności.

Klasyczne dywany orientalne to klasa sama w sobie

Każdy orientalny dywan opowiada swoją własną historię. Tradycyjne i ręcznie wykonane okazy nie są oparte na ścisłych specyfikacjach projektowych. Tkacze tworzą wzory z pamięci. Kolory i wzory różnią się w zależności od regionu. W ręcznie robionych dywanach jest więc w tym duża porcja pasji i dbałości o szczegóły. Do produkcji używana jest wysokiej jakości nowa wełna. Materiał sprawia, że ​​odporne na zabrudzenia i łatwe w pielęgnacji tekstylia domowe są szczególnie wytrzymałe. Delikatne elementy projektu i wzory wyglądają jak dzieło sztuki na podłodze. Ręcznie robione produkty są nieco droższe niż dywany wytwarzane przemysłowo. Inwestycja jest opłacalna w dłuższej perspektywie dla każdego, kto chce zrealizować wysokiej jakości, trwałą i ponadczasową koncepcję mieszkaniową.

Fioletowe dywany do salonu pasują do każdego stylu życia

Kolor fioletowy wygląda naturalnie, neutralnie i ponadczasowo. Można go łączyć z różnymi koncepcjami kolorystycznymi i materiałami, a dzięki swojej elastyczności jest jednym z najpopularniejszych kolorów wyposażenia wnętrz. Fioletowe dywany shaggy są wykonane z puszystych, ciepłych włókien, które są miękkie i jedwabiste w dotyku. Dzięki szerokiej gamie produktów każdy może stworzyć swój własny styl życia z dywanem z długim włosiem w kolorze fioletowym lub w odcieniach od beżu po krem. Praktyczny efekt uboczny: popularne dywany z długim włosiem optycznie powiększają małe pomieszczenia. Nie ma znaczenia, czy wybierzesz dywan w kolorze liliowym, czy ciemnofioletowym, z długim lub krótkim włosiem  lub zdecyduj się na tkaniny tkane – dywany do salonu w kolorze fioletowym wyczarują elegancki, jasny i przytulny dom.

Prawidłowa pielęgnacja fioletowego dywanu

Dywany są regularnie używane. Aby upewnić się, że dzieje się to równomiernie, eksperci zalecają obracanie dywanu co sześć miesięcy. Specjalne zaślepki niezawodnie chronią tekstylną wykładzinę podłogową przed uszkodzeniem przez kanciaste meble. Widoczne wizualnie zabrudzenia można usunąć w wyspecjalizowanych firmach zajmujących się czyszczeniem dywanów. Zaleca się profesjonalne czyszczenie tekstylnej wykładziny podłogowej co trzy do ośmiu lat w celu delikatnego usunięcia kurzu z tkaniny. Dzięki profesjonalnemu czyszczeniu masz pewność, że brud zostanie starannie i delikatnie usunięty, a Twój ulubiony mebel będzie się cieszył przez długi czas.

Różnorodność produktów i wzorów najwyższej jakości

Jeśli chodzi o tekstylia domowe, takie jak dywany, zależy to od materiału. Trwałe i wytrzymałe dywany pozostają tak samo piękne jak pierwszego dnia, nawet w pomieszczeniach o większym natężeniu ruchu i przy należytej pielęgnacji. Bawełna ma dodatkowy efekt dźwiękochłonny. Nowa wełna jest szczególnie wygodna pod stopami. Jedwab to niezwykle szlachetny materiał do produkcji dywanów. Jeśli lubisz szczegółowe zdobienia, dywan perski jest   właściwym wyborem. Dywany Gabbeh są przeznaczone do bardziej subtelnych stylów życia. Wzory są zredukowane do niezbędnego minimum i wydają się spokojne i naturalne. Zamów teraz wygodnie online swój ulubiony dywan z dostawą do domu. Korzystasz z optymalnego stosunku ceny do wydajności. Dzięki własnej produkcji możemy zagwarantować najwyższą jakość w uczciwych cenach.

$(window).on('load',function () { const $btnReadMore = $('.description-section .read-more'); const $categoryDescription = $('.description-section'); $btnReadMore.on('click', function() { $categoryDescription.toggleClass('read-mode'); if ($categoryDescription.hasClass('read-mode')) { $btnReadMore.text("Ukryj"); } else { $btnReadMore.text("Czytaj więcej..."); } }); });