Korzyści i gwarancja

Twoje korzyści

Twoje korzyści

MORGENLAND® jest światowym przedstawicielem wysokiej jakości dywanów, które ekskluzywnie pasują do niemal każdego wnętrza. Tutaj jakość marki spotyka się z wyjątkowymi ręcznie knutowanymi wyrobami, jak z bajki z tysiąca i jednej nocy. Stara, typowa dla danego regionu sztuka tkacka europejskiej produkcji różni się kulturowo i historycznie od płaskich wyrobów dywanowych. Dywany perskie są częścią dziedzictwa kulturowego i jako kolekcjonerskie przedmioty stale zyskują na wartości. Na przykład najdroższy dywan na świecie, antyczny perski dywan z XVII wieku o nazwie „Clark Sichelblatt”, został sprzedany za imponującą sumę 34 milionów euro. Jednym z najbardziej znanych niemieckich dywanów jest „Kerman Vasenteppich” pochodzący również z tego samego okresu. Już tutaj można dostrzec tradycyjne różnice w wzorach różnych rodzajów tkanin, które, jak obrazy w sztuce malarskiej, odzwierciedlają różne epoki i style. Czy to latający dywan z lampa Aladyna, Złote Runo czy Penelopa starannie tkająca swoje dzieło - dywan zawsze jest w centrum naszego życia.

Opinie o dywanach Morgenland

Bardzo szybka dostawa i naprawdę piękny dywan. Serdecznie dziękujemy! Na pewno będziemy tu ponownie zamawiać!

Eike Hemp

Eike Hemp

5 Star

Poleciłbym ten dywan, jakość jest świetna. Wszystko poszło dobrze także z dostawą. Jestem zadowolony :)

Jens Schiffer

Jens Schiffer

5 Star

Wszystko bardzo dobrze! Dywan został dostarczony bardzo szybko i w pełni spełnił moje oczekiwania, biorąc pod uwagę przystępną cenę!

Holger Duis

Holger Duis

5 Star

Gwarancje MORGENLAND®

W Morgenland-Teppiche chcemy, abyś miał łatwe, bezpieczne i komfortowe zakupy online. Dlatego oferujemy różne opcje płatności oraz darmową dostawę w Niemczech.

Gwarancje MORGENLAND®
Prosto i łatwo

Prosto i łatwo

Nasz serwis sprzedaży dla Ciebie w skrócie: Jakość przemawia sama za siebie, dlatego MORGENLAND® współpracuje wyłącznie z renomowanymi dealerami dywanów. U nas otrzymasz wyjątkowy wybór, na który się zobowiązujemy. W naszym showroomie możesz zawsze bliżej przyjrzeć się dywanom i otrzymać bezpłatne i niezobowiązujące fachowe doradztwo od naszych specjalistów. Prawidłowy wybór dywanu zawsze podkreśla osobisty gust i styl wnętrza. Dodatkowo, po pewnym okresie czasu, zapewniamy naszym klientom darmowe pełne czyszczenie dywanu. Wysokiej jakości produkty zasługują na wysoką jakość obsługi, dlatego nie oszczędzamy na naszych lojalnych klientach. Chętnie udzielimy Ci porady w rozmowie osobistej, którą zawsze możesz do nas napisać lub zadzwonić. Nasi eksperci chętnie oczekują na Twój telefon.

Zakupy bezpośrednio u sprzedawcy

Firma MORGENLAND chce również przekazać swoim klientom fascynację wysokiej jakości wyrobami dywanowymi. Oprócz ogromnego wyboru historycznych wyrobów kultury z obszarów Orientu, oferujemy również wiele rodzajów dywanów, od nowoczesnych dywanów wełnianych po nomadyczne tkaniny płaskie i fascynujące unikaty. Zacznijmy od wyboru wysokiej jakości materiałów, które różnią się od sztucznych włókien. Dzięki odpowiedniej pracy jakościowej wysokiej jakości materiały, takie jak sizal, konopie, bawełna, juta lub włosie naturalne, są przetwarzane w siatki i dzianiny, które nie ustępują niczym obrazom na ścianie. Wręcz przeciwnie, na takie dekoracyjne cele używano wcześniej ściennej tkaniny. Doświadczenie pokazuje jednak, że technika tkania jest najbardziej kreatywnym elementem. Czy to produkcja maszynowa, ręczne knucie czy tkactwo, ostatecznie ważna jest gęstość węzłów na metr kwadratowy. Im niższa jest ta wartość, tym droższy jest ręcznie wykonany dywan. Przy bezpośrednich zakupach u sprzedawcy

Zakupy bezpośrednio u sprzedawcy

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?