Dywany z wysokim włosiem

353 Dywany

Loading...

Dywany z wysokim włosiem

document.querySelectorAll("article.product").forEach(function(t){let e=t.querySelectorAll(".variation-item"),a=t.querySelectorAll(".product-list-item");e.length>0&&e.forEach(function(t){t.addEventListener("click",function(){e.forEach(function(e){e.dataset.id===t.dataset.id?e.classList.add("active"):e.classList.remove("active")}),a.forEach(function(e){e.dataset.id===t.dataset.id?e.classList.add("active"):e.classList.remove("active")})})})});

Dywan Shaggy z wysokimi hallowłosiem: najważniejsze kryteria zakupu

Wybierając dywany shaggy należy kierować się pewnymi kryteriami. Oto najważniejsze:

  • Wysokość: Może wahać się od 1,5 do 5,0 cm. Obowiązuje zasada: im wyżej, tym więcej, ale też wygodniejszy jest dywan.
  • Kształt: Większość dywanów kudłatych ma kształt prostokątny, ale są też kwadratowe, okrągłe i owalne.Projekt wnętrz określa prawidłowy kształt dywanu.
  • Wymiary: Oczywiście dywan musi mieć również odpowiedni rozmiar. W stosunku do mebli nie powinien być zbyt mały. Są też produkty szyte na miarę.
  • Wzornictwo: Istnieje wiele dywanów kudłatych w subtelnych kolorach, na których brud nie jest łatwo widoczny. Ale przyciągające wzrok elementy w jasnej tonacji, z błyszczącymi nitkami lub ze wzorem mogą również bardzo dobrze pasować do wnętrza.

Cechy szczególne dywanów kudłatych, wysokich

Kudłaty wygląd tych dywanów i ich długie nici przędzy to najbardziej typowe cechy, które zapewniają wyjątkowy wygląd i styl. Kudłaty wygląd idzie w parze z cudownie miękkim i ciepłym uczuciem pod stopami. Dzieci uwielbiają bawić się na tych dywanach. Wysokość runa dywanów typu shaggy jest wysoka, ale gęstość runa (kępki przędzy) jest raczej niska. Tworzy to małe szczeliny wypełnione powietrzem. Pełnią funkcję puszystej podkładki i izolacji termicznej. Izolacyjność od dźwięków uderzeniowych jest również bardzo dobra.

Długie, wysokie i wysokie włosie dywan kudłaty – co kryje się za tymi określeniami?

Terminy te odnoszą się do długości runa (tj. poszczególnych nitek dywanu), obróbki nitek i sposobu ich łączenia. Wysokie włosie ma od 1,5 do 5,0 cm długości, długie włosie jest jeszcze dłuższe, dywan kudłaty jest kudłaty i ma obcięte nitki. Może to być wysoki stos lub długi stos. Trzeba przyznać, że utrzymanie tych dywanów jest trochę kłopotliwe, ale można je również prać w pralce lub myć szamponem, gdy odkurzanie już nie wystarcza.

Rodzaje dywanów z długim włosiem w sklepie Morgenland

Pierwsze dywany istniały od zarania dziejów człowieka. Wraz z hodowlą bydła i pasterzy pojawiły się pierwsze wysokie dywany przypominające flokati. W starożytności istniały gęste dywany z wysokimi włosiem, na wschód i w renesansie. Około 1900 roku zdobiły zamki i apartamenty wyższej klasy. Po przerwie w przewadze dywany tkane były na płasko, dywan z włosia powrócił na swoje terytorium w latach 60 XX wieku i inspirował się miękkim dywanem w salonie obok sofy, przed kominkiem.

Celowo pokaż styl dywanu

Urok pokoju bierze się z kompozycji detali, spójnej koncepcji, która przekształca ścianę i podłogę. Dywan z długim włosiem może być wykonany w szerokiej gamie wzorów. Klasycznie orientalny, kolory i wzory wpasowują się w całość, w minimalistyczny i wyraźny sposób w subtelnych barwach wydobywa chłód ze zredukowanych mebli, jako oryginalne flokati wprowadza do pomieszczenia hippisowski nastrój.

Dywan Shaggy we wszystkich kolorach

Możesz wybierać zgodnie ze swoimi upodobaniami: jeśli lubisz jaskrawe i kolorowe, wybierz wysoki dywan w jasnym kolorze. Czy jesteś bardziej skromnym typem człowieka? Następnie zwróć uwagę na tych dywany w stonowanych kolorach, na przykład dywan w kolorze kremowym lub dywan beżowy, a także białe dywany są bardzo popularne. Dywany z  wzorami nepalskimi lub perskimi Gabbehs dodają odrobinę egzotyki do twoich pomieszczeń.

Klasyczna nowa wełna - nowoczesny design

Znajdziesz dywany z wysokimi włosiem wykonanymi z różnych materiałów. Ułatwia to wybór tego, co odpowiada twoim preferencjom:

  • Nowa wełna to jeden z klasyków. Oryginalny materiał pozostaje ulubieńcem wielu do dziś.
  • Włókna syntetyczne podbijają salony i biura. Łatwe do czyszczenia, wytrzymałe i odporne  kolory, umożliwiają nowe zastosowania dywanów z długim włosiem.
  • Wiskoza zapewnia gęste, aksamitne, a przede wszystkim trwałe włosie.
$(window).on('load',function () { const $btnReadMore = $('.description-section .read-more'); const $categoryDescription = $('.description-section'); $btnReadMore.on('click', function() { $categoryDescription.toggleClass('read-mode'); if ($categoryDescription.hasClass('read-mode')) { $btnReadMore.text("Ukryj"); } else { $btnReadMore.text("Czytaj więcej..."); } }); });