82 Dywany

Loading...

Pomarańczowe dywany

document.querySelectorAll("article.product").forEach(function(t){let e=t.querySelectorAll(".variation-item"),a=t.querySelectorAll(".product-list-item");e.length>0&&e.forEach(function(t){t.addEventListener("click",function(){e.forEach(function(e){e.dataset.id===t.dataset.id?e.classList.add("active"):e.classList.remove("active")}),a.forEach(function(e){e.dataset.id===t.dataset.id?e.classList.add("active"):e.classList.remove("active")})})})});

Dla jednych modny kolor lat siedemdziesiątych, dla innych pełen pozytywnej energii - to właśnie pomarańcz! Jako kolor dywanu tonacja żółci i czerwieni oferuje jeszcze więcej możliwości interpretacji: klasycznie stonowany z brązowymi i żółtymi tonami, w spranym stylu vintage lub tradycyjnie wpleciony w kilim, pomarańczowy występuje w wielu wariantach i staje się subtelnym dodatkiem lub jasny przyciągający wzrok, tworzy dobry nastrój. Jako cenny orient , obszerny dywan nepalski ,  solidny dywan Bidjar  lub prosty pomarańczowy dywan, kolor dopełni Twoje wnętrze.

Ustaw wizualną atrakcję w salonie - dywanem w kolorze pomarańczowym

Pomarańczowe dywany przyciągają wzrok w każdym salonie. Ich kolor jest odważny i jasny, a jednocześnie tworzy subtelne i stylowe wrażenie wizualne. Tutaj w sklepie znajdziesz szeroki wybór pomarańczowych dywanów wiodących producentów marek. Wszystkie modele przekonują wysoką jakością materiałów i wykonania. W codziennym użytkowaniu są solidne, trwałe i łatwe w pielęgnacji. Wzory i zestawienia kolorystyczne zapewniają elegancki i różnorodny design. Poniżej dowiesz się więcej o właściwościach i zaletach dywanów w kolorze pomarańczowym z naszego sklepu.

Ciepły i wesoły: pomarańczowy dywan

Pomarańczowy dywan tworzy śródziemnomorską atmosferę w Twoim salonie. Okrągłe, kwadratowe lub prostokątne dywany nadają się do salonujadalni , ale także do sypialnipokoi dziecięcych i biur. Dostępne są modele w wielu odcieniach kolorystycznych od jasnego pomarańczu po odcienie terakoty i odcienie brązu. Pomarańczowe dywany można dowolnie łączyć zarówno z klasycznymi, jak i nowoczesnymi stylami wyposażenia. W naszej ofercie znajdziesz dywany vintagedywany orientalne oraz chodniki. Wygodną część dzienną można urządzić za pomocą dywanów z długim lub krótkim włosiem lub wybrać praktyczną wykładzinę z juty, sizalu lub włókien syntetycznych do użytku na zewnątrz. Dywany zewnętrzne są odporne na wiatr i warunki atmosferyczne oraz zachowują trwałość kolorów przez długi czas. W ten sposób można wygodnie zaprojektować ogród, balkon i taras. We wnętrzach przekonują dywany w kolorze pomarańczowym z łatwą w pielęgnacji tkaniną i przyjemnym komfortem chodzenia. Jednak to, co je wyróżnia, to ich ciepły i wesoły kolor.

Promienna atmosfera: pomarańczowe dywany we wnętrzu

Modernizm był zakochany w pomarańczy. Po podstawowych kolorach Bauhausu, które miały efekt stylistyczny w tkactwie i tekstyliach, pomarańczowy stał się kolorem, który można było dekoracyjnie łączyć z różnymi strukturami na dużej powierzchni. W przeszłości istniały również wzorce do naśladowania: dywany Gabbeh w kolorze pomarańczowym charakteryzują się wyraźnymi, łatwymi do zapamiętania kształtami, które w niesamowity sposób pasują do nowoczesnego wzoru.

Z klasycznym gabbeh dzięki dywanowi możesz dodać coś historycznego do swojego nowoczesnego wnętrza, a tym samym poszerzyć zakres projektowania. Jeśli lubisz bardziej figuratywne, znajdziesz dywaniki Gabbeh w kolorze pomarańczowym ze stylizowanymi motywami roślinnymi i zwierzęcymi. Ze względu na przyjazny wygląd nadają się również jako dywany do pokoju dziecięcego w kolorze pomarańczowym. Współczynnik przytulania określa grubość, która może osiągnąć nawet 2,5 centymetra.

Kiedy bajki z tysiąca i jednej nocy stają się rzeczywistością...

Wełna i jedwab dywanów orientalnych były kiedyś barwione wyłącznie naturalnymi substancjami. Do dziś kompozycja barw jest sztuką. Pomarańczowe dywany są czymś wyjątkowym w swoim rodzaju, nie tylko emanują radością życia, ale także niosą ze sobą tajemnice kultury liczącej tysiące lat. Pomarańcza otrzymywana była z marzanny i henny, z szafranu i miotły farbiarskiej i oznaczała pobożność i pokorę.

Wyjątkowość każdego ręcznie tkanego dywanu odzwierciedla się również w jego kolorystyce. Grubo tkane dywany Gabbeh mają inny wygląd niż kilim tkany na płasko czy cenny dywan perski . Pomarańcz można znaleźć we wzorach boteh, w medalionach i ozdobne wzory krabów. Każdy dywan opowiada swoją własną historię. I możesz jej słuchać w swoim pokoju.

Stylowo udekoruj każdy pokój pomarańczowym dywanem

Dzięki nowoczesnemu i wysokiej jakości dywanowi pomarańczowemu możesz stylowo umeblować pomieszczenia mieszkalne każdego typu i wielkości. W salonie, jadalni, sypialni, pokoju dziecięcym, gabinecie czy oranżerii dywany stanowią niezwykły akcent kolorystyczny. Dywany z długim włosiem tworzą przyjemne i przytulne środowisko życia. Doskonale komponują się z jasnobrązowym laminatem lub parkietem. Dywany z krótkim włosiem w kolorze pomarańczowym są wytrzymałe i łatwe w pielęgnacji. Stylistycznie dobrze komponują się z drewnianymi meblami i drewnianymi podłogami. Dzięki chodnikowi w kolorze pomarańczowym możesz rozjaśnić ciemne korytarze i klatki schodowe i poprawić je wizualnie. Ty również możesz polegać na dywanach w kolorze pomarańczowym z naszego sklepu i cieszyć się najwyższą jakością, atrakcyjnymi cenami i szybką dostawą.

Myśl pozytywnie, stawiaj kontrasty, wybieraj kolor pomarańczowy

Chcesz nadać swojemu pokojowi pozytywną atmosferę? Czy chcesz, aby ciemny pokój wydawał się jaśniejszy? Szukasz dywanu do gabinetu? Pomarańczowy aktywuje i stymuluje bez krzykliwości. Szczególnie w obszarze tkanych dywanów znajdziesz kolor w różnych odcieniach, dzięki czemu możesz określić stopień jasności.

Celowo ustawiasz akcenty za pomocą dywanu w kolorze pomarańczowym lub projektujesz swoją atmosferę ton w ton. Dywan Kelim Fars to wariant tkany na płasko, który można również w sposób zrównoważony stosować w ruchliwych pomieszczeniach . Cenny jedwabny dywan w pomarańczowym spektrum doskonale komponuje się z reprezentacyjnymi pomieszczeniami, które mają muzealny klimat z obrazami i rzeźbami. Dostępne są również w różnych kształtach, od kwadratowych po okrągłe. 

Kolor w pokoju z pomarańczowymi dywanami

Pomarańczowy jest intensywny i ma przyjazny i aktywizujący wpływ na każdego. Znajdziesz tu pomarańczowe odcienie delikatnej moreli i jasno błyszczące. Mamy curry i koniak w tradycyjnych dywanach, ale także jako dywany vintage.

W Nepalu pomarańczowe, a więc pomarańczowe dywany mają jeszcze jedno znaczenie, wykraczające poza estetykę. Kolor jest uważany za święty w buddyzmie, oznacza najwyższe oświecenie. Dywany Nepal oferują fantastyczne pomarańczowe warianty w postaci gęstego włosia. W ten sposób zapewnisz sobie medytacyjny spokój w pomieszczeniu i zyskasz duchowy wymiar w aranżacji wnętrz. Ale możesz też po prostu cieszyć się piękną grą kolorów i dlatego kupić dywan nepalski lub dywan kilim w kolorze pomarańczowym. 

Pomarańczowe dywany w dużej różnorodności

Możesz wybierać z dużego wyboru pomarańczowych dywanów tutaj w sklepie, aby umeblować przestrzeń wewnątrz i na zewnątrz. Posiadamy dywany monochromatyczne, a także modele o skomplikowanych kombinacjach kolorystycznych i wzorach. Dywany z włókien naturalnych i syntetycznych dają efekt dekoracyjny i wyglądają radośnie i elegancko. Dywany nadają każdemu pomieszczeniu szlachetny charakter i czynią go przytulnym i przytulnym.

$(window).on('load',function () { const $btnReadMore = $('.description-section .read-more'); const $categoryDescription = $('.description-section'); $btnReadMore.on('click', function() { $categoryDescription.toggleClass('read-mode'); if ($categoryDescription.hasClass('read-mode')) { $btnReadMore.text("Ukryj"); } else { $btnReadMore.text("Czytaj więcej..."); } }); });