28 Dywany

Loading...

Turkusowe dywany

document.querySelectorAll("article.product").forEach(function(t){let e=t.querySelectorAll(".variation-item"),a=t.querySelectorAll(".product-list-item");e.length>0&&e.forEach(function(t){t.addEventListener("click",function(){e.forEach(function(e){e.dataset.id===t.dataset.id?e.classList.add("active"):e.classList.remove("active")}),a.forEach(function(e){e.dataset.id===t.dataset.id?e.classList.add("active"):e.classList.remove("active")})})})});

Dywan w kolorze turkusowym - stylowy dodatek do Twojego domu

Przytulne, ciepłe, miękkie, kolorowe i przede wszystkim bardzo stylowe – tak prezentują się dywany w kolorze turkusowym. Czy to w salonie i jadalni, sypialni, pokoju dziecięcym czy przedpokoju - dywany w kolorze turkusowym to prawdziwe uniwersalne talenty, które nadają się do każdej części domu. Można je również zintegrować z prawie każdym stylem życia.

Efekt koloru turkusowego

Energie, które zostały wytrącone z równowagi, mogą zostać uzdrowione i przekształcone. Dywany turkusowe są zatem szczególnie odpowiednie do pomieszczeń, w których odbywa się dużo komunikacji.
Turkusowy orientalny dywansalonie nie tylko wygląda estetycznie, ale także pomaga w wewnętrznym rozwoju. Dywany dostępne są w różnych odcieniach kolorystycznych, dzięki czemu można je idealnie dopasować do pożądanego efektu pomieszczenia. Nawiasem mówiąc, odważne kolory, takie jak benzyna, są obecnie szczególnie modne.
Dywan w kolorze ciemnego turkusu nada każdemu pomieszczeniu ciekawego akcentu kolorystycznego. Nawiasem mówiąc, rośliny doskonale komponują się z turkusowym perskim dywanem. Soczyście zielona roślina w białej doniczce doskonale uzupełnia ogólny obraz.

Dywan w kolorze turkusowym do stylowego salonu i jadalni

Chcesz wnieść powiew świeżości do swojego salonu? Następnie umieść turkusowy dywanik pod stolikiem kawowym. Dopasuj kształt dywanu do kształtu stołu. Aby uzyskać harmonijny wygląd, wybierz również poduszki na sofę i akcesoria do domu w świeżym turkusowym kolorze. Dywan w kolorze turkusowym sprawdzi się również pod stołem jadalnym. W połączeniu z turkusem, podkładkami lub turkusowym wazonem powstaje harmonijny całościowy obraz.

Turkusowy dywan do pokoju dziecięcego i młodzieżowego

Dywany w kolorze turkusowym świetnie sprawdzą się również jako wykładzina podłogowa do pokoju dziecięcego. Z jednej strony sprawiają, że zimne podłogi należą już do przeszłości. Z drugiej strony służą jako ochrona przed hałasem, co przyczynia się do harmonijnego sąsiedztwa. I wreszcie turkusowy dywan, który stanowi kolorowy akcent w pokoju dziecięcym. W końcu w pokoju dziecięcym nie może być zbyt kolorowo. Mała wskazówka: do pokoju dziecięcego najlepiej nadają się modele wykonane z wytrzymałych i łatwych w pielęgnacji materiałów. Mówiąc o wytrzymałości i łatwości pielęgnacji: dywany wykonane z tych materiałów są również dobrym wyborem dla właścicieli zwierząt domowych. Dywan w kolorze turkusowym to nie tylko idealna wykładzina podłogowa do pokoju dziecięcego. Wprowadzi również stylowy akcent kolorystyczny do pokoju nastolatka i współgra zarówno z białymi, jak i drewnianymi meblami.

Powiew świeżego powietrza do Twojego przedpokoju

Chcesz wnieść powiew świeżości do strefy wejściowej i powitać gości w stylowy sposób? Umieść turkusowy dywan w swoim korytarzu. Oprócz turkusowej maty podłogowej w obszarze drzwi powstaje harmonijny ogólny obraz. Jeśli nie możesz się nacieszyć tym wspaniałym kolorem, dodaj do swoich ścian turkusowe wieszaki lub obrazy w turkusowych ramkach. Stwórz atrakcyjny akcent kolorystyczny w swoim domu za pomocą turkusowego dywanu. Przejrzyj naszą ofertę i znajdź nową atrakcję dla swoich czterech ścian.

Kombinacje z dywanami w kolorze turkusowym

Dywany w kolorze turkusowym najlepiej prezentują się w otoczeniu utrzymanym w raczej prostej formie. Wtedy mocny dywan może rozwinąć swój pełny efekt. Szczególnie korzystne są kombinacje z jasnymi odcieniami, takimi jak biel.
Biel tworzy morski, rajski nastrój. Jednak turkusowe dywany świetnie wyglądają również z różowymi meblami i ścianami. Jasnożółty to również dobry wybór.

Celowo ustawione akcenty

Turkusowy dywan w zupełności wystarczy jako element kolorystyczny w pomieszczeniu. W przeciwnym razie pomieszczenie może szybko wyglądać na chłodne. Używany oszczędnie turkus z pewnością daje najlepszy efekt.
Jednak nie zaszkodzi, jeśli kolor można znaleźć w małym wazonie lub obrazie. Perfekcyjnie zainscenizowany prawdziwy Gabbeh pokazuje swoje prawdziwe umiejętności jako skarb w salonie.

Ręcznie tkany dywan: wysokiej jakości dywany perskie

Oprócz wzornictwa nacisk kładziony jest przede wszystkim na jakość dywanów. Ręcznie tkany dywan jest prawie niezniszczalny. Wiele starych dywanów perskich z wiekiem staje się jeszcze piękniejszych.
Patyna i wyblakłe obszary nadają dywanom niepowtarzalny charakter. Przy odpowiedniej pielęgnacji ręcznie tkany dywan perski przetrwa dziesięciolecia. Dlatego przy zakupie ważne jest, aby upewnić się, że dywan jest równie wytrzymały, co nowoczesny.

$(window).on('load',function () { const $btnReadMore = $('.description-section .read-more'); const $categoryDescription = $('.description-section'); $btnReadMore.on('click', function() { $categoryDescription.toggleClass('read-mode'); if ($categoryDescription.hasClass('read-mode')) { $btnReadMore.text("Ukryj"); } else { $btnReadMore.text("Czytaj więcej..."); } }); });