138 Dywany

Loading...

Brązowe dywany

document.querySelectorAll("article.product").forEach(function(t){let e=t.querySelectorAll(".variation-item"),a=t.querySelectorAll(".product-list-item");e.length>0&&e.forEach(function(t){t.addEventListener("click",function(){e.forEach(function(e){e.dataset.id===t.dataset.id?e.classList.add("active"):e.classList.remove("active")}),a.forEach(function(e){e.dataset.id===t.dataset.id?e.classList.add("active"):e.classList.remove("active")})})})});

Brązowe dywany w dobrej jakości

Dywany występują w wielu różnych wzorach i odmianach. Brązowe odcienie przekształcą Twoje pokoje w przytulne azyle. Szykowni, wszechstronni, którzy prezentują swoje talenty w całym salonie, wprowadzają subtelne, nowoczesne lub eleganckie akcenty, w zależności od gustu.

Brązowe dywany wyglądają świetnie na każdej powierzchni – niezależnie od tego, czy ułożysz je na podłodze z płytek, PCV, laminatu czy wykładziny. Nawet ogrzewanie podłogowe nie stanowi dla naszych projektów problemu, wykonane są z naturalnych materiałów , niektóre modele z włókien syntetycznych. Niezależnie od tego, który dywan wybierzesz, z pewnością wniesiesz jakość do swojego domu.

Brązowe dywany: puszyste i miękkie na końcach


Chodzenie boso po dywanie z długim włosiem to wspaniałe uczucie, szczególnie inspirujące w chłodnej porze roku. Zanurz stopy w miękkiej i przytulnej wyściółce i poczuj się dobrze. Są również powszechnie znane jako dywany shaggy lub shaggy. Mamy dla Ciebie brązowe dywany w wielu stylach – w tym w stylu vintage. 

W przeciwieństwie do dywanów tkanych  mają długie włosie i mniejszą gęstość runa. Przyjemne uczucie stąpania zapewnia luźna i miękka struktura. Jeśli lubisz przytulanki, zajrzyj do innych naszych kategorii. Czeka tam na Ciebie wiele dywanów Gabbeh , perskich i orientalnych .

Dywany w kolorze brązowym: łatwe w pielęgnacji bez żadnych zastrzeżeń


Nasze brązowe dywany są łatwe w pielęgnacji i wytrzymałe . Bez trudu wytrzymują codzienne zużycie, na przykład dywan z krótkim włosiem w kuchni. Równie dobrze radzą sobie w burzliwym życiu rodzinnym jak w jednoosobowym gospodarstwie domowym. Dotyczy to zwłaszcza dywanów w odcieniach brązu.

Liczne wzory są cętkowane lub wyposażone w atrakcyjne wzory . Drobne zabrudzenia nie są więc od razu widoczne. Brązowe dywany są bardzo wyrozumiałe. Jeśli już się pojawią, do szybkiego pozbycia się ich wystarczą standardowe domowe środki czystości. Jeśli masz czworonożnego przyjaciela, szukaj dywanów z jak najkrótszym włosiem . Zwierzęca sierść nie gromadzi się w nich tak szybko.

Dywany brązowe: mocne modele, duży wybór


Twoje przeczucie powie Ci, czy brązowe dywany pasują do Twojego domu. Jeśli lubisz podążać za aktualnymi trendami mieszkaniowymi, nasze kolekcje są dla Ciebie właściwym wyborem. To zależy trochę od koloru, twojego osobistego gustu i powierzchni. Jeśli Twoja przestrzeń życiowa jest urządzona w stylu wiejskiej rezydencji, polecamy dywany z kolorowymi akcentami.

Na przykład dywan w paski w jasnych kolorach dobrze wygląda na rustykalnej drewnianej podłodze. Rozejrzyj się po naszych innych kategoriach i daj się zainspirować. W naszym ogromnym asortymencie znajdują się również dywany Loribaft w odcieniach brązu. Z grubsza mówiąc, są to współczesne dywany perskie. Projekty są bardzo różnorodne, wcale nie wyglądają staromodnie. Są również dostępne w różnych kształtach - od okrągłych po kwadratowe, wszystko jest wliczone w cenę. Jeśli nie jesteś pewien, czy brązowy dywan pasuje, skorzystaj z naszego 31-dniowego prawa zwrotu. 

Brązowe dywany do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych

Czy to jako miękki dywan przed sofą, jako chodnik w przedpokoju, czy też jako dywanik przy łóżku: nie stawiamy żadnych przeszkód na drodze Twoich pomysłów na życie. Od kompaktowego brązowego dywanu po wypełniający pokój przykład w formacie XL, mamy w ofercie wiele wersji. Jednokolorowe, wzorzyste i cętkowane modele można umiejętnie zintegrować z Twoim stylem życia.

Nasze dywany robią wrażenie w niemal każdym pomieszczeniu. Do pokoju dziecięcego polecamy również modele z krótkimi włóknami. Są nieco łatwiejsze w pielęgnacji niż brązowe dywany z długim włosiem. Każda wersja dobrze prezentuje się pod stołem w salonie lub jadalni. Jeśli natomiast chcesz upiększyć swoją łazienkę, użyj dywanika, który nadaje się do wilgotnych pomieszczeń. Są świetne, ponieważ nie mają nic przeciwko wodzie.

$(window).on('load',function () { const $btnReadMore = $('.description-section .read-more'); const $categoryDescription = $('.description-section'); $btnReadMore.on('click', function() { $categoryDescription.toggleClass('read-mode'); if ($categoryDescription.hasClass('read-mode')) { $btnReadMore.text("Ukryj"); } else { $btnReadMore.text("Czytaj więcej..."); } }); });