1587 Dywany

Loading...

Dywaniki kuchenne

document.querySelectorAll("article.product").forEach(function(t){let e=t.querySelectorAll(".variation-item"),a=t.querySelectorAll(".product-list-item");e.length>0&&e.forEach(function(t){t.addEventListener("click",function(){e.forEach(function(e){e.dataset.id===t.dataset.id?e.classList.add("active"):e.classList.remove("active")}),a.forEach(function(e){e.dataset.id===t.dataset.id?e.classList.add("active"):e.classList.remove("active")})})})});

Dywaniki kuchenne - komfort w głównym salonie

Dywan w kuchni to w zasadzie nieznany pomysł dla wielu osób. Podobnie jak w przypadku łazienki, większość z nas dorastała zaznajomiona z gładkimi płytkami w kuchni. Te czasy już dawno minęły. Jeśli posiadasz kuchnię, która oferuje niewiele miejsca, powinieneś pomyśleć o upiększeniu tej centralnej przestrzeni w swoim domu. Wiele osób spędza dużą część swojego wolnego czasu w kuchni. Tym ważniejsze jest, aby móc sprawić, by to pomieszczenie było wygodne. Za pomocą dywanu lub maty kuchennej możesz zamienić czysto funkcjonalne pomieszczenie w przytulną oazę gotowania gdzie rodzina nie tylko szybko coś zjada, ale też lubi spędzać ze sobą dużo czasu.

Dywan kuchenny - To wszystko kwestia stylu

To, jaki dywan wybierzesz do swojej kuchni, zależy przede wszystkim od Twojego osobistego gustu. Jeden Gabbeh-teppe wygląda tak dobrze jak orientalny dywan lub dywan perski. Nie ma rzeczy, które by do siebie nie pasowały. Kolorowy dywanu można połączyć nawet z czarną podłoga wyłożona kafelkami inny zaś ze stylowym linoleum. W Twojej kuchni nie jest inaczej niż w salonie, sypialni czy pokoju  dziecięcym. W zależności od zastosowania, dywan powinien odpowiadać twoim potrzebom i być dopasowany do pomieszczenia. Komercyjne kuchnie dobrze radzą sobie z dużymi dywanikami, podczas gdy stylowe chodniki szczególnie dobrze pasują do małych kuchni. Jeśli przestrzeń na to pozwala, duże dywany zazwyczaj tworzą szczególnie przytulną atmosferę. Oczywiście, w zależności od gustu, mniejszy dywan będzie pasował również do twojej wymarzonej kuchni. Możesz też połączyć i wybrać inny dywan w jadalni niż w drugiej połowie pokoju.

Nie bój się materiałów syntetycznych, jeśli chodzi o dywaniki kuchenne

W kuchni rzeczy często stają się mokre, lepkie i kruszą się. Niemniej nie martw się, nie musisz wkładać dywanik kuchenny w najdalszym kącie pokoju, z dala od strefy gotowania. Dywaniki kuchenne są dostępne w różnych materiałach, od wełny dla łatwych w pielęgnacji włókien syntetycznych. Najprościej jest oczywiście, jeśli dywanik kuchenny jest zmywalny. Sizal produkty są na przykład wysoce odporne na zabrudzenia, wyjątkowo wytrzymałe i trwałe. Jeśli zdecydujesz się na dywanik kuchenny z włókna  syntetycznego, można go szybko umyć i higienicznie wyczyścić bez większego wysiłku. 

Odpowiednia pielęgnacja dywanu kuchennego

Dywany do kuchni mogą wytrzymać wiele. Są szczególnie szeroko stosowane w kuchni, ale można je bardzo dobrze czyścić, więc będziesz z nich korzystać przez długi czas. Dopóki na dywanie nie ma wilgoci, wystarczy regularne odkurzanie. Jeśli są plamy z jedzenia lub gotowania, możesz je łatwo usunąć ręcznikiem kuchennym na materiale syntetycznym. Jeśli to nie wystarczy, dodaj trochę ciepłej wody. Uważaj z sizalem, tutaj wystarczy wyszczotkować plamy, zbyt duża ilość wody nie jest tu odpowiednia. Nowoczesne dywany są całkowicie zmywalne w razie potrzeby.

Jesteś rozpieszczany wyborem, jeśli chodzi o dywaniki kuchenne

Zanim zdecydujesz się na dywan, zastanów się dokładnie, jakie główne cechy powinien mieć. Jeśli chcesz po prostu stworzyć więcej przytulności w jadalni dywanik do jadalni, więc wybierz produkt, którego powierzchnia jest co najmniej wystarczająco duża, aby całkowicie zmieściły się na nim stoły i krzesła. Jeśli chcesz ożywić raczej nudną podłogę w kuchni, długi chodnik ułożony na powierzchni przyciągnie wzrok. Jeśli masz dzieci mogą one również używać dywanu do zabawy na podłodze. Cokolwiek wybierzesz, wszystkie dywany nadają się do stworzenia większej atmosfery w pomieszczeniu. A regularna zmiana sprawia, że ​​jest to jeszcze bardziej interesujące.

$(window).on('load',function () { const $btnReadMore = $('.description-section .read-more'); const $categoryDescription = $('.description-section'); $btnReadMore.on('click', function() { $categoryDescription.toggleClass('read-mode'); if ($categoryDescription.hasClass('read-mode')) { $btnReadMore.text("Ukryj"); } else { $btnReadMore.text("Czytaj więcej..."); } }); });