0 Dywany

Loading...

Relief / Dywany 3D

Brak wyników dla wybranego filtra

Niestety kryteria wyszukiwania nie zgadzają się z żadnym z naszych dywanów. Ponieważ nasza oferta produktowa jest bardzo zróżnicowana, na pewno znajdziemy dywan spełniający Twoje oczekiwania.

Prosimy o kontakt pod adresem: mail@morgenland-teppiche.de lub +494038632775. Nasz dział obsługi klienta chętnie udzieli Ci informacji!

Co sprawia, że ​​dywany 3D są tak wyjątkowe

Dywany z efektem 3D oferują wygląd, który bardzo różni się od innych dywanów. Dzięki połączeniu wysokiego włosia i płaskiego materiału stanowią efektowne akcenty i okazują się stylową ozdobą każdego wnętrza. Potrafią przekonać pięknymi reliefowymi wzorami i wyrazistymi kolorami, a swoim niezwykłym wykonaniem upiększają każde pomieszczenie .

Tzw. technika cut & loop jest często stosowana do uzyskania efektu 3D, w którym harmonijna struktura powierzchni jest tworzona przez naprzemienne rzędy nitek ciętego runa (nacięcia) i nitek runa zamkniętego (pętelki). Dywany 3D uzyskują również swój szczególny wygląd dzięki procesowi zwanemu friseeingiem termicznym, który powoduje silne zwijanie się włókien dywanu, co skutkuje różnymi wysokościami i głębokościami, większą objętością oraz szczególnie gęstym i miękkim włosiem.

Dywany 3D są solidne, stabilne i sprężyste. Fakt, że są wykonane z włókien syntetycznych sprawia, że ​​są odporne na przetarcia i ścieranie. Przy dobrej pielęgnacji nie mechacą się ani nie tracą na jakości. Dzięki pięknemu włosiu zapewniają przytulność, wygodę i ciepłe stopy. Ponadto są łatwe w pielęgnacji, pochłaniają odgłosy kroków i nadają się do podłóg z ogrzewaniem podłogowym.

Dywany 3D i ich różnorodność kolorów i kształtów

Dywany 3D uzyskują swoją specjalną powierzchnię dzięki gęstym utkaniu włókien syntetycznych, takich jak polipropylen. Przemiana wysokich i niskich włókien prowadzi do pięknego efektu 3D, dzięki któremu włókna mogą osiągnąć wysokość do 20 milimetrów . Dywany 3D oferowane są okrągłekwadratowe lub prostokątne oraz jako bieżnika nadają się szczególnie do długich pomieszczeń. Ponadto przekonują dywany 3D w różnych rozmiarach i kolorach. Ich kolorystyka w odcieniach kremu, beżu, brązu i szarości jest zazwyczaj zorientowana na naturę i raczej powściągliwa. Monochromatyczne, emanują stylową elegancją, kilka tonacji kolorystycznych jest harmonijnie skoordynowanych, a wszelkie istniejące wzory okazują się spokojne.

Dzięki temu Twój dywan 3D pozostanie piękny przez długi czas

Regularne odkurzanie jest częścią pielęgnacji dywanu 3D. W ten sposób okruchy i gruboziarnisty brud są usuwane i nie mogą wnikać głębiej we włókna. Zaleca się odkurzanie obszarów z wysokim włosiem na najniższym poziomie i unikanie ciągnięcia lub rozdzierania. Plamy należy jak najszybciej zetrzeć wilgotną szmatką. Jeśli zabrudzenia i ślady zużycia są zbyt silne, profesjonalne czyszczenie dywanów jest koniecznie konieczne w przypadku dywanów z efektem 3D. W większości przypadków można je również łatwo i dokładnie wyczyścić i pielęgnować w domu.

Małe dywaniki wykonane z polipropylenu można prać w pralce, zwykle w temperaturze 40 stopni. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami producenta dotyczącymi czyszczenia. Po umyciu upewnij się, że jest całkowicie suchy. Większe dywany można czyścić mokrym szamponem, proszkiem do dywanów lub sprayem do dywanów. Wszystkie produkty nakłada się na dywan zgodnie z zaleceniami producenta i dokładnie odkurza po zalecanym czasie ekspozycji.

Dywany z efektem 3D pasują do każdego salonu

Ze względu na niepowtarzalność swojej powierzchni, dywany 3D nadają każdemu pomieszczeniu wyjątkową atmosferę. W salonie zapewnią wygodę pod stolikiem kawowym, przez swoją niewrażliwość upiększą każdą jadalnię . Niezależnie od tego, czy chodzi o obramowanie łóżka w sypialnidywan w pokoju dziecięcym czy dywanik łazienkowy, różne wysokości włosia zapewniają wyjątkowo miękką strefę z wysokim włosiem, która zapewnia cudownie miękkie chwile podczas chodzenia boso i zabawy. Nawet w korytarzu lub na balkonie piękne dywany zachwycają o każdej porze roku swoją wyjątkową powierzchnią, właściwościami hydrofobowymi i łatwą pielęgnacją.

Dywany 3D pasują do każdej koncepcji mieszkalnej

Dywany z efektem 3D łączą w sobie nowoczesność i ponadczasową elegancję. Dzięki prostej kolorystyce i wyraźnym kształtom prezentują się niezwykle stylowo. Dzięki delikatnemu wyglądowi wypełniają każde pomieszczenie swoim szczególnym urokiem, a ich dotyk zachęca do pozostania. Czy to z nowoczesnymi wzorami, czy z odrobiną stylu vintage, dywany 3D wzbogacają każdą koncepcję mieszkania. W ten sposób mogą harmonijnie wkomponować się w pomieszczenie lub, w przeciwieństwie do nowoczesnych i kanciastych mebli, stanowić celowe przełamanie stylu.

Nie martw się, nasze dywany 3D są nadal płaskie, ale wyglądają po prostu za duże. Nasze wysokiej jakości dywany 3D to dywany tkane z polipropylenu. W kolorystyce kremowej, beżowej, brązowej i szarej wprowadzają domowe akcenty. Nasze okrągłe dywany mają średnicę od 80 do 200 centymetrów, podczas gdy prostokątne dywany mają wymiary do 280 x 370 centymetrów. Ponadto w naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór pięknych chodników w różnych długościach i szerokościach. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i wesprzemy Cię w podjęciu decyzji o dywanie o wyjątkowym charakterze. Czekamy na Ciebie jako klienta w Morgenland Carpets.

$(window).on('load',function () { const $btnReadMore = $('.description-section .read-more'); const $categoryDescription = $('.description-section'); $btnReadMore.on('click', function() { $categoryDescription.toggleClass('read-mode'); if ($categoryDescription.hasClass('read-mode')) { $btnReadMore.text("Ukryj"); } else { $btnReadMore.text("Czytaj więcej..."); } }); });