392 Dywany

Loading...

Kudłate dywaniki

document.querySelectorAll("article.product").forEach(function(t){let e=t.querySelectorAll(".variation-item"),a=t.querySelectorAll(".product-list-item");e.length>0&&e.forEach(function(t){t.addEventListener("click",function(){e.forEach(function(e){e.dataset.id===t.dataset.id?e.classList.add("active"):e.classList.remove("active")}),a.forEach(function(e){e.dataset.id===t.dataset.id?e.classList.add("active"):e.classList.remove("active")})})})});

Oczaruj każdą przestrzeń życiową dywanami z długim włosiem

Dywany z długim włosiem, zwane również dywanami typu shaggy, są popularnym dodatkiem do każdego salonu. Nie tylko pięknie wyglądają, ale są również bardzo wygodne i przytulne. Potrafią wprowadzić ciepłą atmosferę do każdego pomieszczenia, tworząc poczucie przytulności i komfortu.

Cechy szczególne dywanów shaggy z długim włosiem

Kudłaty wygląd tych dywanów i ich długie nici przędzy to najbardziej typowe cechy, które zapewniają wyjątkowy wygląd i dotyk. Kudłaty wygląd idzie w parze z cudownie miękkim i ciepłym uczuciem pod stopami. Dzieci uwielbiają bawić się na tych dywanach. Wysokość runa dywanów typu shaggy jest wysoka, ale gęstość runa (kępki przędzy) jest raczej niska. Tworzy to małe szczeliny wypełnione powietrzem. Pełnią funkcję puszystej podkładki i izolacji termicznej. Izolacyjność od dźwięków uderzeniowych jest również bardzo dobra.

Długie, wysokie i wysokie włosie dywan kudłaty – co kryje się za tymi określeniami?

Terminy te odnoszą się do długości runa (tj. poszczególnych nitek dywanu), obróbki nitek i sposobu ich łączenia. Wysokie włosie ma od 1,5 do 5,0 cm długości, długie włosie jest jeszcze dłuższe, dywan kudłaty jest kudłaty i ma obcięte nitki. Może to być wysoki stos lub długi stos. Trzeba przyznać, że utrzymanie tych dywanów jest trochę kłopotliwe, ale można je również prać w pralce lub myć szamponem, gdy odkurzanie już nie wystarcza.

Dywany shaggy z długim włosiem: najważniejsze kryteria zakupu

Dywany shaggy należy wybierać według określonych kryteriów. Oto najważniejsze:

Wysokość runa: Może wynosić od 1,5 do 5,0 cm. Obowiązuje następująca zasada: im wyższe włosie, tym bardziej kudłaty, ale także wygodniejszy dywan.
Kształt: Większość dywanów kudłatych ma kształt prostokątny, ale są też kwadratowe, okrągłe i owalne. Projekt wnętrza determinuje prawidłowy kształt dywanu.
Wymiary: Oczywiście dywan musi mieć również odpowiedni rozmiar. W stosunku do mebli nie powinien być zbyt mały. Są też produkty szyte na miarę.
Wzornictwo: Istnieje wiele dywanów kudłatych w subtelnych kolorach, na których brud jest słabo widoczny. Ale przyciągające wzrok elementy w jasnej tonacji, z błyszczącymi nitkami lub wzorami mogą również bardzo dobrze pasować do wnętrza.

Rodzaje dywanów z długim włosiem w sklepie Morgenland

Jesteś starożytny. Pierwsze dywany istniały od zarania dziejów człowieka. Wraz z hodowlą zwierząt domowych i pasterzy pojawiły się pierwsze dywany z wysokim włosiem, podobne do flokati. Ogrzewali ludzi. Gęste dywany z wysokim włosiem istniały w starożytnym Wschodzie iw okresie renesansu. Około 1900 roku zdobiły zamki i apartamenty klasy wyższej. Po przerwie z dywanami głównie tkanymi na płasko, dywan z wysokim włosiem odzyskał swoje terytorium w latach 60. XX wieku i zainspirował jako miękki kudłaty na kanapie w salonie i przed kominkiem.

Celowo pokaż styl dywanu

Urok pokoju bierze się z kompozycji detali, spójnej korespondencji, która przekształca ścianę i podłogę w tak zwany pokój. Dywan z długim włosiem może być wykonany w szerokiej gamie wzorów. Klasycznie orientalne kolory i wzory wpasowują się w całość, w minimalistyczny i wyraźny sposób w subtelnych barwach wydobywają chłód ze zredukowanych mebli, jako oryginalne flokati wprowadzają do pomieszczenia hipisowski nastrój.

Dywan Shaggy we wszystkich kolorach

Możesz wybierać zgodnie ze swoimi upodobaniami: jeśli lubisz krzykliwe i kolorowe dywany, wybierz dywan z długim włosiem w jasnym kolorze. Czy jesteś bardziej skromnym typem? W takim razie spójrz na dywany z długim włosiem w stonowanych kolorach, na przykład bardzo popularny jest kremowy dywan z długim włosiem lub beżowy dywan z długim włosiem, a także biały dywan z długim włosiem. Dzięki nepalskim wzorom lub perskim gabbeh odrobina egzotyki zagości w Twoim salonie .

Klasyczna nowa wełna - nowoczesny design

Znajdziesz dywany z wysokim włosiem wykonane z różnych materiałów. Nowa wełna to jeden z klasyków. Oryginalny materiał pozostaje ulubieńcem wielu do dziś.

  • Włókna syntetyczne podbijają salony i biura. Łatwe do czyszczenia, wytrzymałe i odporne na kolory, umożliwiają nowe zastosowania dywanów z długim włosiem.
  • Wiskoza zapewnia gęste, aksamitne, a przede wszystkim trwałe włosie.
$(window).on('load',function () { const $btnReadMore = $('.description-section .read-more'); const $categoryDescription = $('.description-section'); $btnReadMore.on('click', function() { $categoryDescription.toggleClass('read-mode'); if ($categoryDescription.hasClass('read-mode')) { $btnReadMore.text("Ukryj"); } else { $btnReadMore.text("Czytaj więcej..."); } }); });