0 Dywany

Loading...

Dywany ze skóry bydlęcej

Brak wyników dla wybranego filtra

Niestety kryteria wyszukiwania nie zgadzają się z żadnym z naszych dywanów. Ponieważ nasza oferta produktowa jest bardzo zróżnicowana, na pewno znajdziemy dywan spełniający Twoje oczekiwania.

Prosimy o kontakt pod adresem: mail@morgenland-teppiche.de lub +494038632775. Nasz dział obsługi klienta chętnie udzieli Ci informacji!

Wygodne, miękkie w dotyku dywany ze skóry bydlęcej
Jest coś wyjątkowego, gdy wybierasz prawdziwy dywan z krowy. Nagle w twojej przestrzeni życiowej pojawia się odrobina ekskluzywności. Kiedy już znajdziesz odpowiednie miejsce na taką biżuterię, Twój dywanik ze skóry bydlęcej będzie przyciągał wzrok.
Mały okrągły dywan przed łóżkiem leży bezpośrednio przy twoich stopach, kiedy wstajesz. A dywaniki z futra zwierzęcego nie tylko dobrze wyglądają na podłodze. Również jako dekoracja ścienna, zapinane na mocny rzep, nadają ścianie i pomieszczeniu własnego oblicza.
Niezależnie od tego, czy w stylowym salonie, w przytulnej chacie czy jako dodatek do wyposażenia wiejskiego domu.

Solidne pochlebcy do Twojego mieszkania

Miękkie futro dywanu ze skóry bydlęcej to idealny wybór do Twojego kącika dobrego samopoczucia. Projekt stale się zmienia w nowych formach, okrągłych, owalnych lub w naturalnym obrysie zwierzęcego futra. Dzięki temu wieczorem można się wygodnie zrelaksować w pochlebnym, romantycznym otoczeniu. Żadne futro nie jest takie jak inne, więc zawsze będziesz mieć unikalny kawałek.
Długowieczność i niezniszczalność opiera się również dziecięcym instynktom zabawy. Dywan ze skóry bydlęcej to prawdziwe źródło ciepła i dywan do zabawy w pokoju dziecięcym, który tak szybko się nie obraża. Skóra bydlęca może być również używana jako zabawka dla najmłodszych. To pokazuje, jak wytrzymały jest taki naturalny produkt.

Różne oznaczenia i kolory futra robią różnicę

Tak jak każde zwierzę różni się od drugiego, tak dywany futrzane są również idealne dla indywidualistów w ich własnym wyglądzie.
Firma Deep Black Cows jest dostawcą dywanu ze skóry bydlęcej w kolorze czarnym. Wzór płaszcza za każdym razem wygląda inaczej. Długość włosów również przyczynia się do indywidualności.
Dywany ze skóry bydlęcej są poszukiwane jak nigdy dotąd. Dywan ze skóry bydlęcej można dostać w wersji prawdziwej naturalnej, ale także jako syntetycznej imitacji.
Wyobraź sobie swoją drewnianą podłogę kontrastującą z szarym lub czarnym dywanikiem ze skóry bydlęcej lub jak w filmie, dywanik ze skóry bydlęcej wydaje się mały i egzotyczny obok migoczącego kominka.

Możliwe kombinacje dywaników ze skóry bydlęcej

Możesz także dostosować dywan do stylu swojego domu i preferowanych kolorów. Naturalne kolory to głównie brąz i biel lub czerń i biel, ale możesz też dostać zwykłe skórki w kolorze czarnym lub brązowym. Albo co myślisz o patchworkowym dywanie. Różne elementy są składane ze skóry bydlęcej i oferowane w różnych rozmiarach. Jeśli chcesz zmienić kolor dywanu, może to być również element w kolorze różowym lub niebieskim.

Współlokator o niskich kosztach utrzymania

Jeśli chodzi o pielęgnację naturalnych tkanin, często mniej znaczy więcej. Pralki, chemiczne środki czystości i nadmiar wody to absolutne tabu. Dokładnie wywietrz dywanik ze skóry bydlęcej na świeżym powietrzu. Sierść zwierzęca łatwo wchłania zanieczyszczenia z powietrza. Z tego powodu regularne wietrzenie jest błogosławieństwem dla Twojego prawdziwego dywanu. Odkurzanie może zniszczy sierść, więc delikatnie strząśnij okruchy lub kurz. Grube zabrudzenia lub plamy najlepiej usunąć łagodnym roztworem sporządzonym z naturalnego mydła oraz miękką szmatka.

$(window).on('load',function () { const $btnReadMore = $('.description-section .read-more'); const $categoryDescription = $('.description-section'); $btnReadMore.on('click', function() { $categoryDescription.toggleClass('read-mode'); if ($categoryDescription.hasClass('read-mode')) { $btnReadMore.text("Ukryj"); } else { $btnReadMore.text("Czytaj więcej..."); } }); });