1 Dywany

Loading...

Dywany skórzane

document.querySelectorAll("article.product").forEach(function(t){let e=t.querySelectorAll(".variation-item"),a=t.querySelectorAll(".product-list-item");e.length>0&&e.forEach(function(t){t.addEventListener("click",function(){e.forEach(function(e){e.dataset.id===t.dataset.id?e.classList.add("active"):e.classList.remove("active")}),a.forEach(function(e){e.dataset.id===t.dataset.id?e.classList.add("active"):e.classList.remove("active")})})})});

Skórzany dywan o wyjątkowym wyglądzie odgrywa dużą rolę w tworzeniu przytulnej atmosfery w mieszkaniu. Niskie włosie i miękkość pozytywnie Cię zaskoczą.
Różne projekty, różne kształty idealnie dopasowują się do wyglądu Twojej przestrzeni życiowej. Wtulają się w twoją przestrzeń życiową jak miękka wyściółka.
Dywany skórzane są tradycyjnie wytwarzane ręcznie. W zależności od wymagań możesz ułożyć w swoim salonie pełnowymiarowy skórzany dywan . Możesz też wybrać mniejszą biżuterię do kącika do czytania lub jadalni .

Spis treści

Osiągaj spektakularne efekty dzięki wspaniałym wzorom
Zalety Twoich dywanów skórzanych
Nie ma dwóch takich samych dywanów
Pielęgnacja dywanów skórzanych
Podsumowanie

Osiągaj spektakularne efekty dzięki świetnym projektom

Oryginalne rysunki, takie jak skórzany dywan ze skóry bydlęcej czy kolorowy patchworkowy skórzany dywan ożywią każde pomieszczenie i natychmiast przyciągną uwagę. Z dużego wyboru można wybrać odpowiedni wariant dla każdego stylu życia.
Typowe dywany skórzane to dywany ze skóry zwierzęcej w kolorze brązowym lub białym z rysunkami zebry lub plamami ze skóry bydlęcej.
Szare lub brązowe odcienie, które dobrze współgrają z białymi meblami, dobrze komponują się z nowoczesnymi skórzanymi dywanami. Co powiesz na projekt z efektami metalicznymi?
Patchworkowe dywaniki skórzane występują w różnych wzorach. Powściągliwa szarość lub brąz, czerń i biel w geometryczny wzór lub monochromatyczne w różnych odcieniach nadadzą Twojemu pokojowi szlachetnego charakteru.
Jeśli skandynawski styl życia jest Twoim ulubionym, okrągłymały skórzany dywan przed sofą lub zestawem jadalnym jest właściwym wyborem. Idealnie współgra z naturalnymi kolorami Twoich drewnianych mebli.

Zalety dywanów skórzanych

Dywany skórzane to produkty naturalne, które nie pochłaniają nieprzyjemnych zapachów. Są niezwykle wytrzymałe i wytrzymałe. Naturalne produkty są również wolne od szkodliwych substancji. Stoją stabilnie na kafelkach lub podłogach laminowanych i nie ślizgają się. Nawet przy ogrzewaniu podłogowym dywan oddaje ciepło i nie blokuje promieniowania ogrzewania.
Wyobraź sobie, że leżysz na miękkim, naturalnym materiale. Ciesz się komfortem i oderwij od codzienności w romantycznej atmosferze. Twój dywan jest wyjątkowy i jest Twoim miejscem odpoczynku.
Twój prawdziwy skórzany dywan jest zawsze wyjątkowy dzięki ręcznej produkcji. Żadna forma nie jest podobna do innej. Wzór lub rozmiar jest zawsze inny niż wszyscy.

Żaden dywan nie jest taki jak inny

Nowoczesne i indywidualne, wykonane z gładkiej skóry lub zamszu, jako patchwork, z frędzlami lub kudłami - masz szeroki wybór opcji dla swojego wyjątkowego dywanu. Klasyczny dywan ze skóry lub futra zwierzęcego występuje najczęściej w naturalnych podstawowych kolorach szarymbrązowym lub beżowym lub czarno-białe. Typowe i naturalne kształty nie są kanciaste i zwykle nie ma skórzanych dywanów o okrągłych kształtach. Niemniej jednak możesz oczywiście kupić skórzane dywany, które są przycinane do żądanych wymiarów zgodnie z Twoimi życzeniami. Ważne jest, aby zachować naturalny wygląd. Jeśli chcesz kupić dywan ze skóry lub futra zwierzęcego, może on nosić ślady użytkowania. Są już obecne w strukturze materiału i jednocześnie udowadniają, że ten dywan nie istnieje po raz drugi.
Obecnie szczególnie popularne są patchworkowe dywany skórzane. Szeroka gama niuansów kolorystycznych łączy oryginalne rękodzieło w naturalnych odcieniach z nowoczesnym stylem wyposażenia w jasnych pastelowych kolorach. Poszczególne pola kolorów są łączone w różnych rozmiarach, tworząc całkowite dzieło sztuki.
A może wolisz dywan z frędzlami lub skórzanymi paskami? Dały radę dywany nomadów albo skórzane koszule z kudłatymi frędzlami. Jest to również możliwe w przypadku skórzanych dywanów.
Skórzane dywany utkane ze wstążek i pasków bawełny oraz splecione ze sobą tworzą wyjątkowy obraz. Na przykład paski skórzane, paski bawełniane plecione w kolorze brązowym i szarym są wyjątkowe ze względu na połączenie materiałów i spleciony wygląd.
Przy dobrej, właściwej pielęgnacji zyskasz przyjaciela na całe życie ze swoim dywanem.

Pielęgnacja skórzanych dywanów

Twój skórzany dywan wymaga delikatnej pielęgnacji. Najlepiej zapoznać się z instrukcją pielęgnacji producenta, którą otrzymasz przy zakupie dywanu. Część, a raczej większość zabrudzeń można usunąć miękką szczotką i lekko wilgotną ściereczką.
Raz w tygodniu energicznie potrząśnij lub odkurz dywan. Nie używaj chemicznych środków czyszczących. Jeśli naprawdę chcesz usunąć uporczywe plamy, użyj delikatnego neutralnego mydła. Nadmiar wody jest równie szkodliwy. Wilgoć sprawia, że ​​dywan jest twardy i istnieje ryzyko, że skóra pęknie. Wystarczą wilgotne szmatki lub miękkie szczotki. Jeśli chcesz przewietrzyć dywan, upewnij się, że nie wisi on w palącym słońcu. Jeśli zrobi się zbyt wilgotno, nie stawiaj go na grzejniku, ale pozwól mu powoli wyschnąć na świeżym powietrzu.
Pralki to absolutne tabu.

Wniosek

Rozgość się i zrelaksuj na swoim ekskluzywnym skórzanym dywanie. Poczuj miękkie, ciepłe uczucie i daj się zainspirować niezliczonym możliwościom. Tarzaj się między kształtami, rozmiarami i kolorami. Znajdź swój styl, który optymalnie uzupełni twoje wnętrze i nie bój się być może zbyt kompleksowej pielęgnacji.

$(window).on('load',function () { const $btnReadMore = $('.description-section .read-more'); const $categoryDescription = $('.description-section'); $btnReadMore.on('click', function() { $categoryDescription.toggleClass('read-mode'); if ($categoryDescription.hasClass('read-mode')) { $btnReadMore.text("Ukryj"); } else { $btnReadMore.text("Czytaj więcej..."); } }); });