0 Dywany

Loading...

Dywany nadające się do prania

Brak wyników dla wybranego filtra

Niestety kryteria wyszukiwania nie zgadzają się z żadnym z naszych dywanów. Ponieważ nasza oferta produktowa jest bardzo zróżnicowana, na pewno znajdziemy dywan spełniający Twoje oczekiwania.

Prosimy o kontakt pod adresem: mail@morgenland-teppiche.de lub +494038632775. Nasz dział obsługi klienta chętnie udzieli Ci informacji!

Dywan nadający się do prania

Czy mieszkasz w środowisku, w którym rzeczy mogą szybko się trochę pobrudzić? Bez problemu, nasze nadające się do prania dywany wytrzymają czyszczenie i będą po nim wyglądać jak nowe.

Co sprawia, że ​​dywany nadające się do prania są tak przekonujące

Możliwość prania dywanu w pralce to wielka ulga. Plamy i zabrudzenia można łatwo usunąć samodzielnie, bez konieczności wzywania profesjonalnej firmy zajmującej się czyszczeniem dywanów . Praktyczne wykładziny podłogowe doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie pomieszczenia są intensywnie użytkowane, gdzie jest dużo zabrudzeń i gdzie szybko coś idzie nie tak. Czy to w strefie wejściowej, łazience,  przedpokojukuchni , łazience, piwnicy czy pokoju dziecięcym - z zmywalnym dywanem dzieci mogą się bez obaw rozlać, a psy mogą wrócić do domu z mokrymi łapami. Dywany nadające się do prania są wodoodporne, wytrzymałe i łatwe w pielęgnacji, a tym samym gwarantują wysoki poziom higieny. Świeżo wyprane i wolne od kurzu i sierści zwierząt, są idealne dla alergików.

Dywany nadające się do prania są dostępne w różnych stylach. Handel oferuje dywany dwuwarstwowe, które składają się ze zmywalnej części dywanu oraz maty antypoślizgowej . Ponieważ materiał wierzchni jest tutaj szczególnie cienki i lekki, nawet duże dywany znajdą wystarczająco dużo miejsca w bębnie pralki. Szeroka oferta obejmuje również bieżniki kuchenne, maty do zabawy i maty do kontroli kurzu.

Dywan nadający się do prania - kształty, kolory i materiał

Większość dywanów nadających się do prania jest wykonana z włókien syntetycznych i mikrowłókien, takich jak poliamid, poliesterwiskoza . Można je łatwo czyścić maszynowo, są wytrzymałe, stabilne wymiarowo i szybko schną . Inne zalety włókien syntetycznych to to, że nie gniecie się, a jednocześnie są odporne na ciepło, światło i warunki atmosferyczne. Każdy, kto szuka nadającego się do prania dywanu na bazie włókien naturalnych , powinien wybrać bawełnę . Dywany bawełniane są szczególnie lekkie, wytrzymałe i wytrzymałe.

Jeśli chodzi o kształty i kolory, nie ma ograniczeń dla zmywalnych dywanów. Od monochromatycznychkwiecistych dywanów, przez geometryczne i abstrakcyjne wzory , aż po futrzane wzory i orientalne ornamenty, oferują odpowiedni dywan na każdy gust. Niezależnie od tego, czy są okrągłeowalnekwadratowe czy prostokątne, łatwe w pielęgnacji wykładziny podłogowe są dostępne w wielu różnych rozmiarach. Obejmują one od małych wycieraczek, przez bieżniki o różnych długościach i szerokościach, po duże dywany.

O właściwej pielęgnacji dywanów lub wykładzin zmywalnych

Pielęgnacja zmywalnej wykładziny podłogowej jest łatwa do opanowania. Grubsze zabrudzenia należy usuwać odkurzaczem przynajmniej raz w tygodniu. Wytrząsanie i wybijanie służą temu samemu celowi. Oznacza to, że brud nie może się osadzać i nie wnika dalej w dywan. Drobne plamy można łatwo usunąć wodą i wilgotną ściereczką.

W zależności od stopnia zużycia zaleca się pranie dywanu raz w tygodniu lub raz w miesiącu – zazwyczaj łagodnym środkiem piorącym w temperaturze od 30 do 60 stopni. Podczas załadunku eksperci radzą najpierw ułożyć dywan w fale, a następnie umieścić go w maszynie. Podczas prania dywanów należy zawsze postępować zgodnie z instrukcjami producenta dotyczącymi czyszczenia, który poinformuje Cię również, czy Twój dywan nadaje się do suszenia w suszarce. Jeśli tak nie jest, zawiesza się go na słupie do wyschnięcia, aż do całkowitego wyschnięcia. Nie należy wystawiać go na działanie nadmiernego ciepła lub bezpośredniego światła słonecznego.

Z reguły pralki domowe mieszczą do ośmiu kilogramów. Aby uniknąć przeciążenia pralki, przed praniem sprawdź wagę dywanu. Jeśli dywan jest cięższy, pralnie z dużymi maszynami oferują nieskomplikowaną alternatywę. Większe dywany można czyścić odkurzaczem lub odkurzaczem parowym.

Dywany nadające się do prania oferują wiele możliwości

Dywany, które można prać, są szczególnie praktyczne w często używanych pomieszczeniach. w salonierozsiewają domową atmosferę przed sofą, rozłożoną pod stołem jadalnym, wybaczają okruchy i brud. Dywany nadające się do prania są szczególnie praktyczne w kuchni, ponieważ jako piękne bieżniki kuchenne zapewniają ciepłe stopy i higieniczną czystość na zimnych podłogach wyłożonych kafelkami. To samo dotyczy stref wejściowych i korytarzy, gdzie są bardzo popularne w postaci mat i chodników. W łazience dzięki szerokiej gamie kolorystycznej można je dopasować do każdego koloru płytek i zapewnić przytulną miękkość po prysznicu i kąpieli. W kolorze różowym spełniają marzenia księżniczek w pokoju dziecięcym i wcale nie przeszkadzają im lepkie pirackie paluszki. Nawet na balkonach i tarasach długo zachowują piękny wygląd, pomimo deszczu i śniegu.

Nie tylko piękny, ale i praktyczny!

To jest to, na co czekałeś przynajmniej od ostatniej plamy z czerwonego wina, upuszczonego ciasteczka z kawałkami czekolady lub małego nieszczęścia twojego nowego zwierzaka. Twój nowy ulubiony dywan można teraz prać.I to bardzo tanio, jak w domu we własnej pralce! Nie musisz już zwijać swojej ukochanej biżuterii i chować ją w schowku na miotły, gdy zbliża się kolejna impreza. W swobodny sposób zaprezentuj swoim gościom swój dobry gust w urządzaniu, bo wiesz, że nie musisz długo po tym szorować dywanu ani ciągnąć go do kolejnego czyszczenia. Po prostu odkurz jak zwykle, a następnie wrzuć do pralki.

Higieniczna czystość nawet wytrzymałych dywanów dziecięcych

Oczywiście nasze zmywalne dywany mają również duży sens w pokoju dziecięcym. Zintegrowana mata antypoślizgowa pozwala dzieciom bezpiecznie się bawić. Mamy duży wybór różnych kolorów, kształtów i motywów dla raju zabaw. A jeśli szklanka po soku spadnie ze stolika do kawy lalki lub małe ciasteczkowe potwory knują psoty, pozwól maluchom pomóc ci zanieść ich łatwą w pielęgnacji chmurkę do pralki przed pójściem spać. 

Odpowiedni dywan do każdego pokoju

Niezależnie od tego, czy jest to strefa wejściowa, jadalnia, pokój dziecięcy, łazienka czy biuro - dzięki naszym zmywalnym dywanom wybierasz solidne i łatwe w pielęgnacji dywany, mostki lub maty, którymi upiększysz każde pomieszczenie. Jest coś na każdy gust. Niezależnie od tego, czy jako długi, wąski chodnik w przedpokoju, jako klasyczny kwadrat w salonie czy jako okrągły model dla dzieci. Możesz wybrać odpowiedni kształt, najwygodniejszy materiał, najbardziej stylowy kolor i idealny rozmiar. Możesz mieć czyste sumienie, że wybrany przez Ciebie dywan jest nie tylko piękny, ale także bardzo praktyczny.

Alergicy mogą swobodnie oddychać

W szczególności alergicy i właściciele zwierząt domowych mogą odnieść korzyści z naszych zmywalnych dywanów, ponieważ oprócz klasycznego odkurzania i trzepania, nasze różne wykładziny podłogowe można regularnie i higienicznie czyścić w domu bez większego wysiłku .
Oferujemy naszym klientom szeroką gamę dywanów zmywalnych. Przywiązujemy dużą wagę do stylowej kolorystyki oraz szerokiej gamy kształtów i materiałów . Dzięki temu każdy może znaleźć dokładnie taki dywan, który odpowiada jego potrzebom. Czekamy na Ciebie jako klienta w Morgenland Carpets.

$(window).on('load',function () { const $btnReadMore = $('.description-section .read-more'); const $categoryDescription = $('.description-section'); $btnReadMore.on('click', function() { $categoryDescription.toggleClass('read-mode'); if ($categoryDescription.hasClass('read-mode')) { $btnReadMore.text("Ukryj"); } else { $btnReadMore.text("Czytaj więcej..."); } }); });