0 Dywany

Loading...

Dywaniki z owczej skóry

Brak wyników dla wybranego filtra

Niestety kryteria wyszukiwania nie zgadzają się z żadnym z naszych dywanów. Ponieważ nasza oferta produktowa jest bardzo zróżnicowana, na pewno znajdziemy dywan spełniający Twoje oczekiwania.

Prosimy o kontakt pod adresem: mail@morgenland-teppiche.de lub +494038632775. Nasz dział obsługi klienta chętnie udzieli Ci informacji!

Wszystko jest dozwolone

Dywan z owczej skóry to piękna alternatywa dla dywanów tkanych. Wełna jest miękka, podczas chodzenia zatapiasz się w miękkich włóknach. Wełna owcza ma niezwykłą sprężystość. Zaraz po spacerze znów się prostuje.

Skóra owcza jest misternie i delikatnie przetwarzana. Tak zwany proces garbowania przekształca skórę zwierzęcia w skórę. Przed procesem garbowania skóry są całkowicie oczyszczone z kurzu i nadmiaru tłuszczu z wełny. Po praniu, garbowaniu i suszeniu dywan otrzymuje ostateczny szlif. Wełna jest równomiernie skracana, stylizowana i wyprofilowana. Piękny, miękki polar staje się puszysty, puszysty i miękki z jedwabistym połyskiem.

Dywan nie gubi już włosa, a wyjątkowe właściwości wełny owczej stają się widoczne.

Szykowne i wygodne

W dobie włókien syntetycznych, wysokiej jakości garbowane skóry naturalne mają nutę luksusu. Dywan z owczej skóry jest wygodny w upalne i zimne dni. Małe kieszonki powietrza między włosami zapewniają mu ciepło zimą i chłód latem. Kup dywanik z owczej skóry , bo świetnie ociepla chłodne podłogi (np. płytki kamienne - także w łazience). Duży dywan z owczej skóry wygląda jak ciepła, miękka chmura w pokoju. Zapewnia relaks, romans i dobre samopoczucie. Dywan z owczej skóry w kolorze szarym nadaje się do zestawienia z ciemnymi podłogami. Czarny dywan z owczej skóry jest miłym kontrastem do jasnego wnętrza. Świetnie prezentuje się również na eleganckim parkiecie.

Opieka

Regularnie wietrz dywanik z owczej skóry, od czasu do czasu szczotkuj go niezbyt twardą szczotką do ubrań. Proszę nie wkładać go do pralki. Nadaje się do tego tylko tak zwana skóra medyczna (skóra dziecięca itp.) – ze specjalnym detergentem. Specjalistyczne firmy doskonale przygotują Twój dywan.

Produkt naturalny

Dywan z owczej skóry jest produktem naturalnym, zapewnia ciepło i bezpieczeństwo. Małe dzieci uwielbiają czołgać się na kożuchu.

Surowe skóry na nasze dywany są starannie selekcjonowane, a jakość wełny sprawdzana ręcznie. Tylko zdrowe, silne zwierzęta mają piękną sierść z gęstym, miękkim włosiem. Nie ma dwóch identycznych dywaników z owczej skóry. Skóra owcza jest produktem ubocznym, ponieważ zwierzęta są hodowane dla mięsa. Dywan jest trwały, prawdziwa owcza skóra trwa wiecznie i wygląda jak nowa nawet po latach. Nie zawsze musi być biały. Posiadamy dywany z owczej skóry w kolorze czarnym, dywany z owczej skóry w kolorze szarym oraz w innych kolorach.

Wysoce polecany

Jeśli lubisz naturalne tkaniny, prawdziwa kożuch to wymarzony materiał na dywan. Futrzany materiał jest miękki, przytulny i wygodny. Spód futra wykonany jest z gładkiej, miękkiej skóry.

Duży dywan z owczej skóry na wyłożonej kafelkami podłodze jest cudownie ciepły dla stóp. Wełna pochłania wilgoć i poprawia klimat w pomieszczeniu. Ponadto dywan jest łatwy w pielęgnacji. Od czasu do czasu potrząśnij energicznie i przeczesz grubą szczotką do włosów. Zimą można położyć skórą do dołu w świeżym puchu, a następnie wybić. Prawdziwe futro znów wygląda jak nowe.

Kup dywanik z owczej skóry – dostępny jest w kilku kolorach – białym, beżowym lub brązowym. W wyborze wymarzonego dywanu możesz liczyć na nasz zespół.

$(window).on('load',function () { const $btnReadMore = $('.description-section .read-more'); const $categoryDescription = $('.description-section'); $btnReadMore.on('click', function() { $categoryDescription.toggleClass('read-mode'); if ($categoryDescription.hasClass('read-mode')) { $btnReadMore.text("Ukryj"); } else { $btnReadMore.text("Czytaj więcej..."); } }); });