119 Dywany

Loading...

Dywaniki do pokoju dziecięcego

document.querySelectorAll("article.product").forEach(function(t){let e=t.querySelectorAll(".variation-item"),a=t.querySelectorAll(".product-list-item");e.length>0&&e.forEach(function(t){t.addEventListener("click",function(){e.forEach(function(e){e.dataset.id===t.dataset.id?e.classList.add("active"):e.classList.remove("active")}),a.forEach(function(e){e.dataset.id===t.dataset.id?e.classList.add("active"):e.classList.remove("active")})})})});

Każdy rodzic marzy o przytulnym pokoju, w którym dziecko będzie mogło się zrelaksować. Jednak, aby pokój spełniał te życzenia, nie może zabraknąć odpowiedniego kocyka dla dziecka.

Twoje dziecko jest w wieku raczkowania, zaczyna się chęć ruchu. Szczególnie młodsze dzieci spędzają większość czasu na podłodze. Tym bardziej ważne jest, aby w pokoju dziecięcym znajdował się dywan spełniający wszystkie wymagania. Kocyki dziecięce dla dziewczynek i chłopców, a zwłaszcza kocyk do pokoju niemowlaka, powinny być przytulne i przewiewne, zachęcać do dobrego samopoczucia, wyczarowywać przytulną atmosferę i być jak najbardziej zabawne. Ponadto ważny jest wysoki stopień wytrzymałości materiałów oraz możliwość utrzymania dziecka w cieple i zapewnienia ochrony przed twardą powierzchnią. Różnorodność modeli oferuje odpowiedni produkt na każdy gust, od małych dzieci do nastolatków.

Materiały w dywanikach dziecięcych do pokoi dziecięcych

Ponieważ dzieci spędzają o wiele więcej czasu na swoim ulubionym dywanie niż dorosły, szczególnie ważne są materiały, z których produkt jest wykonany. Jest tu duży wybór, w zależności od tego, na czym się skupisz przy zakupie. Materiały syntetyczne zapewniają, że znacznie mniej brud zbierać się w górę całkowicie. Może to być pomocne, zwłaszcza jeśli Twoje dziecko jest młodsze i mniej ostrożne w przypadku rozlania lub rozlania.Naturalny materiały jednak daje szczególnie przyjemne uczucie na skórze i bardzo dobrze rozgrzewa np Kamienna podłoga. Dywany do pokoju dziecięcego(podobnie jak dywany do pokoju nastolatka i dywany do pokoju dziecka) są również wyposażone w powłokę z tyłu, dzięki czemu dywan zawsze pozostaje na swoim miejscu.

Porady dotyczące czyszczenia Kocyki dziecięce do pokoju dziecięcego

 • Regularne odkurzanie usuwa grubsze zabrudzenia i chroni włókna dywanu.
   
 • Plamy należy delikatnie przetrzeć wilgotną ściereczką, gdy się pojawią.
   
 • Wysuszone plamy można również potraktować mydłem żółciowym i bezbarwną szmatką.
   
 • Dywany wełniane nie powinny być prane w dużej ilości wody, gdyż może to doprowadzić do ich splątania. Może to również powodować nadmierne tarcie.
   
 • Poszczególne nitki należy ostrożnie przyciąć nożyczkami, jeśli są luźne. Jeśli je wyciągniesz, węzeł może się zerwać.5. Ponieważ nowe dywany są zwykle sprzedawane zwinięte, należy je ułożyć raz na odwrocie, aby dywan nie był pofałdowany.
$(window).on('load',function () { const $btnReadMore = $('.description-section .read-more'); const $categoryDescription = $('.description-section'); $btnReadMore.on('click', function() { $categoryDescription.toggleClass('read-mode'); if ($categoryDescription.hasClass('read-mode')) { $btnReadMore.text("Ukryj"); } else { $btnReadMore.text("Czytaj więcej..."); } }); });